JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė gruodžio 8-ajai

Astrologinė prognozė gruodžio 8-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Ši diena nežada ramios vidinės būsenos. Galite gauti žinią apie draugo, artimo žmogaus bėdą ar jo išvykimą kažkur toli. Arba pasekmių sukels konfliktas su kaimynais, eismo įvykis. Būkite atidūs kelyje.

JAUTIS. Jeigu kažkuo nusivylėte, beprasmiška ilgai graužtis ir pykti. Tegul tai būna pamoka ateičiai. Abejotina veikla gali nuvesti ne ten, kur reikia, todėl nesileiskite manipuliuojami ir išnaudojami.

DVYNIAI. Pasidavę spontaniškumui, impulsyvumui galite pridaryti klaidų ir tuomet sėkmė bei reputacija pasirodys labai trapi. Būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

VĖŽYS. Būsite gana azartiškai nusiteikę, todėl galite įsivelti į rizikingas avantiūras. Nepersistenkite ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami besaikį dosnumą. Labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS. Galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams ar netgi oponentams. Visgi venkite provokuoti skandalus ir verčiau neinvestuokite pinigų į abejotinus reikalus, antraip galimas nuostolis.

MERGELĖ. Gali būti, kad mėginsite ištaisyti klaidą ir tęsti kažkada pradėtą bendravimą, darbą. Galimos techninės ar informacinės problemos, kliūtys kelionei, renginiui. Sveikata pasigirti irgi veikiausiai negalėsite.

SVARSTYKLĖS. Jus vilios sportas, kelionės, pramogos. Iš draugų, gerbėjų sulauksite netikėtų pasiūlymų. Jie nebūtinai bus tokie naudingi, kokie gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, sutuoktiniui.

SKORPIONAS. Jūsų įdėmiai klausysis ne vienas žmogus. Galbūt teiksite interviu, rengsite pristatymą, vesite seminarą ar kt. Labai lengva išpopuliarėti tiek gera, tiek bloga prasme. Vakare tikra atgaiva taps saugi namų erdvė.

ŠAULYS. Tarp išgirstos naujos informacijos bus ir tokios, kuri jums gadins nervus. Regis, nelabai seksis suderinti darbą ir šeimą, karjerą ir artimųjų poreikius. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite.

OŽIARAGIS. Kažką galite prarasti dėl išaugusio išlaidumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Ir nepervertinkite savo įtakos. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, mylimam žmogui.

VANDENIS. Nuo pat ryto stokosite vidinės ramybės. Pasistenkite savo dirglumo neperduoti artimiesiems. Jūsų susivaldymas, autoritetas gali būti išbandytas ir darbe. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

ŽUVYS. Mažai supratimo ir paramos, daugiau dirglumo, prastesnė savijauta. Jums šiandien bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais. Atsargiai kelyje.

Mano išsaugoti straipsniai