JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė gruodžio 25-ajai

Astrologinė prognozė gruodžio 25-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 25-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jeigu gerai jaučiatės, negalėsite nustygti ir išbūti be aktyvios veiklos. Jei visgi apsisprendėte per šventes būti namuose, tai prisigalvosite įvairios ruošos, tvarkysitės, virsite, kepsite, puošite aplinką ir save. Rezultatas išties džiugins.

JAUTIS. Daug dėmesio skirsite vaikams, artimiesiems. Regis, ir patys sulauksite prasmingų pasveikinimų bei komplimentų. Kažkas sužadins romantiškus prisiminimus arba suteiks naujų vilčių.

DVYNIAI. Šį kartą jums nesinorės niekur lėkti iš namų. Labiausiai trokšite jaukiai, ramiai ir draugiškai švęsti kartu su artimiausiais šeimos nariais. Regis, vieni kitus nudžiuginsite gražiomis ir naudingomis dovanomis.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę mėgautis kiekviena akimirka. Regis, džiugins ir kalėdinės vaišės, ir mylimo žmogaus draugija. Atrodo, neatsisakysite užsukti pas kaimynus ar giminaičius arba paklajoti po išpuoštas gatves.

LIŪTAS. Šiandien mėgausitės komfortu, gardumynais. Regis, kiek per daug būsite orientuoti į daiktus, dovanas, pirkinius, išorę. Jeigu jums padovanojo dovanų kortelę, skubėsite rinktis prekes.

MERGELĖ. Gana šventiška ir gurmaniška jums atrodys ši diena, arba sieksite, kad tokia būtų. Noriai bendrausite su patinkančiais žmonėmis, vaikais. Galbūt dalyvausite kultūriniame renginyje, reikšitės scenoje ar pan.

SVARSTYKLĖS. Jums neblogai seksis meninė, kūrybinė veikla. Galite skoningai serviruoti stalą, puošti kitus žmones ir pan. Visgi energijos stoka, nekokia savijauta ar polinkis svaigintis gali paskatinti keisti kai kuriuos planus.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę švęsti su išsiilgtais žmonėmis. Regis, sulauksite svečių ir iš toli, ir iš arčiau. Arba patys vyksite viešnagėn pas gimines. Kelionėje, renginyje galite patirti romantikos.

ŠAULYS. Jeigu per šias šventes jums tenka dirbti, tuomet ir gerai padirbėsite, ir spėsite atšvęsti. Regis, bus netgi smagu darbuotis per šventes, jeigu tai žada neblogą užmokestį. Galimos puikios dovanos.

OŽIARAGIS. Jeigu šiuo metu nesuskubote išvykti į kelionę, tuomet apie tokius planus galvosite, svajosite. Noriai klausysitės įspūdžių tų žmonių, kurie ten pabuvojo. O jeigu keliaujate ar einate į pasimatymą, patirsite puikių akimirkų.

VANDENIS. Artimos aplinkos žmonės mikroklimato negadins, todėl svarbu, kad jūs patys nieko nesugadintumėte. Nesigraužkite, jeigu negalite kitų apiberti brangiomis dovanomis. Tiesiog negailėkite gerų žodžių, komplimentų, dėmesio.

ŽUVYS. Puiku, jeigu šią dieną praleisite su mylimu žmogumi, partneriu, vaikais. Šventiniame įkarštyje kalba gali pasisukti apie vedybas ar kitokį tarpusavio įsipareigojimą. Tiktų apsilankyti šventiniame renginyje, teatre ar pan.

Mano išsaugoti straipsniai