JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
2022 metų horoskopas Jaučio ženklo atstovams

2022 metų horoskopas Jaučio ženklo atstovams

Kaip 2022 metais seksis Avino ženklo atstovams? Visą didįjį 2022 metų horoskopą rasi žiemos sezono „Panelės“ leidinyje, kurį gali rasti visose spaudos prekybos vietose.

JAUTIS

2022 metai prasidės su trenksmu, tad pasistenk iš to išspausti maksimumą. Būtent pirmosiomis savaitėmis nusimatyk visus tikslus naujiesiems metams, susiplanuok svarbiausius įvykius.

Pinigai mums atveria daugiau galimybių, o šiais metais jų gauti ar užsidirbti nebus sunku. Puikus metas investuoti, kadangi grąža bus didesnė nei tikimasi.

Mokslų srityje metai žada būti geri tiems, kas ketina įdėti daug darbo, siekti permainų. Tikėtina, kad išmoksi naujų dalykų ir netgi panaudosi juos praktikoje. Tiesa, visa tai vyks lėtai, bet stabiliai.

Jei šiuo metu esate santykiuose, o ypatingai santuokoje – savitarpio supratimas ir pagalba bus kaip niekada aukštumoje. Derėtų rasti daugiau bendrų veiklų, kadangi jos labai suartins. Lepinkite vienas kitą – sukursite akimirkų, kurias prisiminsite visą likusį gyvenimą. Vienišiams romantiniai santykiai bus kiek keblesni. Tačiau jei pavyks sutikti antrą pusę – santykiai bus ilgalaikiai ir malonūs.

2022 metais: nespręsk apie knygą iš viršelio.

Plaukai

Šiais metais lepink plaukus ir skirk jiems daugiau dėmesio. Juk plaukai – tai moters vizitinė kortelė.

Mergina
Mergina
Shutterstock nuotr.

Aksesuaras

Laikrodis. Nes laikas – pinigai.

Laikrodis
Laikrodis
Shutterstock nuotr.

Maistas

Braškės, juodas šokoladas, jūros gėrybės… Afrodiziakai romantiškai vakarienei.

Mano išsaugoti straipsniai