JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
 Astrologinė prognozė kitai savaitei

 Astrologinė prognozė kitai savaitei

 Astrologinė prognozė kitai savaitei, sausio 10–16 dienoms.

Astrologinė prognozė kitai savaitei, sausio 10–16 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę jūsų mąstymas bus labai aktyvus, geras imlumas informacijai, tačiau gali pasitaikyti keistų silpnumo akimirkų. Stenkitės pailsėti nuo įtempto protinio darbo ir neužsisėdėti prie kompiuterio. Nežiopsokite kelyje. Regis, nesusilaikysite nuo finansinių avantiūrų. Tai labai rizikinga. Tik rimtos pastangos gali duoti apčiuopiamus rezultatus. Antroje savaitės pusėje tikėtini svarbūs pokalbiai, susitikimai. Gali kilti originalių idėjų. Visgi pasitaikys dezinformacijos. Neverta ginčytis, nes tiesą rasti bus sunku.

JAUTIS

Šios savaitės pradžioje jums norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti be įsipareigojimų bei įtampos. Bus daugiau intuicijos, užuojautos, bet kartu ir patiklumo, veidmainystės. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu bei klaidinti kitų. Gana produktyviai pasidarbuosite ir darbe, ir namų ūkyje. Galbūt padarysite pajamų bei išlaidų apskaitą. Šiokių tokių trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu. Gali būti, kad santykiai su dominančiu asmeniu savaitgalį peržengs formalaus ar virtualaus bendravimo ribas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje nekaip seksis praktiniai darbai. Labiau tiktų ką nors teoriškai apmąstyti, užsiimti kūryba. Šiuo metu galite kažką prarasti dėl staiga užvaldžiusių jausmų ar neapdairumo. Viską sverkite sąžine ir protu, nesureikšminkite sausų taisyklių, gandų ir kilusių iliuzijų. Nuo ketvirtadienio nestokosite kūrybingumo, liežuvio aštrumo. Visgi neapgalvoti susitarimai, kaltinimai gali pridaryti rūpesčių. Nieko gero, jeigu jūsų nuodėmės bus pateiktos viešam aptarimui. Savaitgalį gana gausiai išlaidausite.

VĖŽYS

Savaitės pradžia turėtų būti dalykiška. Gali būti siūloma prisiimti nemažą atsakomybę, apsvarstyti naujus profesinius planus. Visgi jums gali sutrukdyti pasitikėjimo savimi stoka. Nebijokite konkurencijos. Surizikuokite ir galbūt jums pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ir apčiuopiamos naudos, ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Nuo ketvirtadienio sumažės energijos ir kai kas tarsi praras prasmę. Galbūt pamanysite, kad bandote pakeisti nepakeičiamus dalykus. Saugokitės infekcijų.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje neblogai seksis tvarkyti oficialius reikalus, pristatyti kūrybinius ar mokslinius projektus. Tikriausiai pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Galimi posūkiai profesiniuose reikaluose. Neatidėliokite ir ūkinių, techninių problemų sprendimo. Artėjant savaitgaliui būsite aktyvūs, bendraujantys ir linkę labiau išlaidauti bei pasiduoti įvairioms pagundoms. Deja, netrukus pasijusite lyg išsunkti, o gal netgi apsvaigę ar sunegalavę. Pasistenkite atsiriboti nuo bet kokios įtampos ir svetimos įtakos.

MERGELĖ

Šią savaitę pasistenkite laiku spręsti mokesčių ar su finansais susijusių santykių klausimus, atsiimti ar grąžinti skolas. Jeigu nesiseka bendrauti, susitarti, problemos ieškokite savyje. Ją suvokę, galėsite judėti pirmyn. Pažintys su užsieniečiais, įtakingais asmenimis gali atnešti perspektyvų. Tiktų tartis dėl bendros veiklos ar studijų. Regis, turėsite galimybę realiai išbandyti savo jėgas, žinias. Savaitės pabaigoje panorėsite bendraminčių draugijos, renginių. Regis, nuotaikingai leisite laiką. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galbūt dalyvausite konkurse ar sužinosite jo rezultatus. Visgi galite atsisakyti vertingo pasiūlymo ar įsipareigojimo dėl kitiems nesuprantamų motyvų. Galimi nemalonumai per nesaikingumą ar išsiblaškymą. Savaitės vidurys tinkamas paveldėjimo, investicijų, organizaciniams reikalams. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su paskola, kompensacija. Kita vertus, gali būti pareikalauta didesnės atsakomybės, kompetencijos, žinių. Savaitgalį galbūt teks mokytis ar imtis nesavaitgališkų darbų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje bus geriau, jeigu elgsitės teisingai, nekenksite kitiems, o kartu ir sau. Apsispręskite, kieno pusę palaikote. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ne vienoje srityse. Nuo savaitės vidurio ne tiek gilinkitės į svetimus trūkumus, silpnybes, kiek pasirūpinkite savais psichologiniais kompleksais, netikusiais įpročiais. Regis, ypač aktualūs bus finansiniai reikalai. Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, Savaitgalį turėsite ką veikti, jeigu ruošiatės kelionei, egzaminui, atestacijai ar pan.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje vilios rizikingi nuotykiai ir avantiūros. Visgi jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose, gyvenime ar namuose artimam žmogui gali sukelti stiprų nerimą. Venkite svaigalų. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Savaitės viduryje iniciatyvą perims kiti žmonės, o jums beliks stebėti, kaip klostosi aplinkybės. Kita vertus, taps aišku, kad kiekvienas kovoja už save. Savaitgalį savo planus derinkite su antrosios pusės. Itin domins erotika ir brangūs daiktai. Saugokitės traumų, ugnies.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu išsiruošite į sportinį ar pramoginį renginį, pasimatymą. Kita vertus, artimas žmogus neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus ištikimybės ir garantijų. Nuo savaitės vidurio teks aktyviau suktis kasdienių darbų verpete, aptarti ne kartą svarstytus klausimus. Norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Galbūt teks reaguoti į sveikatos problemą. Savaitgalį galimi ypatingi, gal netgi lemtingi įvykiai ar potyriai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nusimato įdomūs pokalbiai su darbo, verslo partneriais. Galbūt pajudės į priekį reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Kita vertus, gali išaiškėti dalykai, kurie kels nerimą. Tiesiog būkite atidūs ir pasitikėkite savimi. Nuo savaitės vidurio aktyviau darbuositės kūrybos, verslo, mokymų ar sporto srityse. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį dažniau staipysitės prieš veidrodį ir suksite galvą, kaip save pagražinti. Situacija bus kitokia, jeigu sergate. Neignoruokite simptomų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje mintys dažniausiai suksis apie pinigus, malonumus, aktualią viešą informaciją. Tikėtini viliojami pasiūlymai, tačiau teks pagalvoti, kas jums naudinga. Gana lengva apsigauti, todėl nepasiduokite įtartinam spaudimui. Savaitės viduryje ypač norėsis harmonijos, o kaip tik jos gali stigti. Pradės daugėti emocijų, keistos įtampos. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote, ir neklaidinkite kitų žmonių. Savaitgalį jums labiausiai rūpės namų ruoša, artimieji, vaikai, draugai. Saugokitės traumų, ugnies.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Mano išsaugoti straipsniai