JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė sausio 21-ajai

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, penktadieniui

AVINAS. Darbinga, kūrybiška diena. Dauguma veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis. Kažkokių netikėtumų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, gerbėjų ar vaikų.

JAUTIS. Neblogai pasirodysite protiniuose žaidimuose, kūrybiniuose konkursuose ar pan. Neplanuotai galite kažką nusipirkti namų ūkiui. Regis, tai maloniai nustebins kai kuriuos šeimos narius. Aktyviai bendrausite su vaikais.

DVYNIAI. Kūrybine ir komercine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite praturtėti arba sutaupyti.

VĖŽYS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Arba uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais. Tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ir pan.

LIŪTAS. Palankus metas asmeninei iniciatyvai, nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesni materialini pagrindą, labiau įsitvirtinti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite. Regis, viskas išeis į gera.

MERGELĖ. Seksis bendrauti, pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius. Galite išgirsti komplimentų.

SVARSTYKLĖS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau kai kurie reikalai jums puikiai seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

SKORPIONAS. Regis, apims smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti draugų, pažįstamų ar bendraminčių ratas. Arba tiesiog sutiksite žmogų, kuris turi kuo nustebinti.

ŠAULYS. Tikriausiai peržiūrėjimo ir apskaičiavimų pareikalaus dalykinės sutartys. Gana palanku planuoti su karjera, vadovavimu, politika susijusius reikalus. Kiek atnaujintas jūsų įvaizdis gerai nuteiks aplinkinius.

OŽIARAGIS. Kai kurie iš planų, susijusių su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galimos naudingos pažintys, susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai.

VANDENIS. Kils idėjų, susijusių su investicijų galimybėmis, bendradarbiavimu. Intriga, užsimezgusi tvarkant dalykinius ar finansinius reikalus, gali virsti stimulu naujovėms.

ŽUVYS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti puikų susitarimą jums aktualiu klausimu.

Mano išsaugoti straipsniai