JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vasario horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Vasario horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Ką žvaigždės tau lems vasario mėnesiui?

Avinas

Meilės mėnesį visuomet galvok, ką sakai. Užmegsi naujų ryšių – ateityje jie turės teigiamos įtakos. Gražus, linksmas metas: darbe darbo – ne per daugiausia, o galimybių smagiai pasilinksminti, pasimėgauti gyvenimo malonumais bus tikrai nemažai. Nuo 10 d. stebėk savo finansus, nes nė nepastebėsi, kaip pinigėliai iškapsės… Mėnesio pabaigoje nebijok pasirinkti savo kelio, net jeigu atrodys, kad su visais – ne pakeliui. Vis tiek rinkis tokį, kokio nori širdis. Galbūt kalnais, galbūt miškais, galbūt vandeniu. Bet būtent tie nuokrypiai leis pajausti, pamatyti, išgirsti ir patirti neaprėpiamus gyvenimo džiaugsmus.

Jautis

Vasarį tau į pagalbą ateis Merkurijus. Jis sustiprins savo įtaką ir pasirūpins, kad sugebėtum aiškiai įvertinti padėtį ir priimti išmintingus sprendimus. Mėnesio pabaigoje tavo kišenėje gali atsidurti daugiau pinigų, nei galėjai tikėtis. Greičiausiai už tai galėsi padėkoti savo entuziazmui. Bus sunku nustygti vietoje – mielai imsiesi papildomos veiklos, ir ji bus ne tik maloni, bet ir naudinga. Ar žinai posakį, kad svajoti reikia atsargiai, nes jos pildosi? Drąsiai svajok, susitelk į tai, ką nori pasiekti, ką nori jausti, kuo būti, – visa tai tikrai pasiekiama. Svarbiausias patarimas – nepervark. Labiau rūpinkis savo sveikata, pasilepink masažu, kitomis grožio ar atpalaiduojamosiomis procedūromis.

Dvyniai

Būsi kiek sutrikusi, sieksi išsilaisvinti nuo tave supančių limitų. Šį mėnesį maištausi ir norėsi atskleisti savo unikalumą. Labai svarbios bus kelionės. Jos gali suteikti ne tik puikių įspūdžių, tačiau ir naujų galimybių bei didžiulio įkvėpimo pliūpsnio. Galbūt pavyks iškeliauti kur nors su šeima, o gal tai bus mokyklinė ar studentiška kelionė. Žvaigždės pataria pagalvoti, apmąstyti tai, ką darai. Ar dirbi mėgstamą darbą, ar studijuoji tai, kas teikia malonumą? Pagalvok, ar tavo galimybės sutampa su reikalavimais. Žvaigždės pataria: nebūk perfekcionistė. Niekas nėra tobulas, o į savo trūkumus pažvelk kaip į privalumus.

Vėžys

Vasarį Vėžiukėms teks pakovoti dėl vietos po saule. Dėl Plutono įtakos reikės žengti nemažai žingsnių į sėkmę, tačiau rezultatais dauguma turėtų būti patenkintos. Gali atsiverti daugiau galimybių paįvairinti gyvenimą – gal daug keliausi, gal atsiras naujų pažinčių ar naujų pomėgių. Plutono veikiama gali pasidaryti per daug kategoriška, o tai, tikėtina, pakenks santykiams su žmonėmis. Mėnuo ir taip gali būti nelengvas, todėl neapsunkink bendravimo su aplinkiniais. Nešvaistyk laiko aiškindamasi santykius. Leisk sau pailsėti, esi to verta. Svarbiausia, kad laisvalaikiu suptų mieli žmonės, su kuriais iš tiesų malonu bendrauti. Mėnesio pradžioje būsi susitelkusi į asmeninį gyvenimą, o darbas, karjera liks antroje vietoje.

Liūtas

Iš Liūtų vasaris reikalaus atsakomybės, disciplinos, o už pastangas dosniai apdovanos. Santykiai su aplinkiniais bus įtempti. Tačiau vasarį seksis karjera, jei nepabijosi nuobodžių, rutiniškų darbų. Gali pradėti seniai planuotą remontą, įsigyti naujų baldų. Didžioji dalis išlaidų bus susijusi su buities reikmėmis. Mėnesio pradžioje padedama Merkurijaus imsi paprasčiau žvelgti į gyvenimą. Užuot krimtusis dėl niekų, džiaugsiesi net pačiomis nereikšmingiausiomis smulkmenomis. Pozityvumas padės pritraukti sėkmę.Gali sulaukti dėmesio, komplimentų. Pagyros suteiks pasitikėjimo savimi, jausiesi geidžiama, patraukli. Lengvas flirtas nepakenks rimtiems santykiams. Įpusėjus vasariui Marsas padarys tavo širdį atšiauresnę – grubiau bendrausi su aplinkiniais, gindama savo požiūrį greitai nukrypsi į asmeniškumus.

Mergelė

Šį vasarį Mergelėms teks prigesinti entuziazmą ir susitaikyti su kai kuriais apribojimais. Mėnesio pradžia – gana sunkus laikotarpis. Merkurijus įneš įtampos – gyvenimas bus nenuspėjamas, per daug dėmesio skirsi smulkmenoms, nereikalingiems pokalbiams, tuščiam bendravimui. Geriau kelki sau realius tikslus ir siek juos įgyvendinti. Svarbiausia šiuo metu – mokėti atskirti tai, kas iš tiesų reikšminga, nenusiminti dėl nesėkmių. Greičiausiai mėnuo bus ne pats palankiausias, kalbant apie finansinius reikalus. Protingai leisk pinigus, atsakingai pamąstyk, ar tikrai reikalingas didelis pirkinys. Na, bet šį mėnesį bus nemažai ir teigiamų dalykų. Jei būsi rimta, kantri, atkakliai sieksi tikslų, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime tikėtina sėkmė. Mėnesiui įpusėjus Jupiteris padės tapti aktyvesnei. Sutelk dėmesį į svarbius projektus. Lydės optimizmas, noras atlikti reikšmingus darbus profesinėje srityje.

Svarstyklės

Saturno padedama visur gausi naudos. Vasarį palanku gilinti žinias, vystyti talentus, tobulintis. Pasinersi į įvykių sūkurį, sugalvosi, kaip užsidirbti daugiau pinigų. Kasdieniame gyvenime išmoksi susikaupti, atkakliai sieksi tikslų. Pasistenk nesikrimsti dėl keblių asmeninių santykių. Pamiršk nuoskaudas, nesusipratimus. Mėnesio pradžioje Merkurijus į tavo gyvenimą atsiųs daug malonaus bendravimo. Juk komunikabiliosioms Svarstyklėms tai – didžiausias džiaugsmas. Atsiras naujų pažinčių, jos praskaidrins monotoniškas dienas. Skirk dėmesio ir šeimyniniams reikalams, antraip artimieji pasijus apleisti. Mėnesio vidurys – nenuspėjamas metas. Būtinai apgalvok savo elgesį, nekrėsk kvailysčių.

Skorpionas

Būsi nepaprastai žavinga! Blogosios žvaigždės pasitrauks, gerosios liks. Uranas suteiks drąsos ir pagerins tavo įvaizdį. Gana kovoti vienai! Atėjo laikas susirasti sąjungininkų. Tačiau darbe, tikėtina, atsiras naujas varžovas. Jei tarp jūsų ims lakstyti žiežirbos, stenkis išsaugoti ramybę! Iššūkiai tau jau paruošti, juos verta priimti. Disciplina ir tinkami draugai Skorpionėms padės išsikapanoti iš bet kokios keblios situacijos. Kam slėptis, atsitraukti? Kam likti antroje vietoje? Nusipelnei geriausio, ir tai turi gauti. Patarimas tau: prisileisk į vonią šilto vandens, iškelk kojas aukštai. Juk puikiai žinai, kaip atsipalaiduoti. Gražus oras nuteikia maloniai pasivaikščioti gryname ore. Atverk langus ir į savo gyvenimą įleisk šviežio oro pliūpsnį! Sustiprėjęs žavesys ims magiškai traukti priešingą lytį. Laukia susitikimai – nuo abejingo „matysime, ar kas iš to išeis“ iki „pagaliau aš sutikau tave“. Akies mirktelėjimas, trumpas šypsnys – ir jau spurda tavo širdis.

Šaulys

Parduotuvės? Kinas? Boulingas? Ankstesni tavo pomėgiai dabar kels žiovulį. Slogi nuotaika, nuobodulys, galva apniukusi. Į šį nepasitenkinimo laikotarpį turi pažiūrėti rimtai. Tau reikia kažką keisti. Būtina rasti naujos laisvalaikio veiklos ir pomėgių. Pirmąsias dvi dekadas seksis tik toms, kurių nebaugina sunkumai ar netikėtos situacijos. Bus nelengva nuspėti įvykius ar veikti pagal planą, tad teks gebėti rasti išeitį iš bet kokios padėties. Protingiausia būtų šiuo metu negeneruoti naujų idėjų ir bandyti išlaikyti tai, ką jau turi, dirbti įprastus darbus (o jų tikrai netrūks). Nors šis metas bus aktyvus ir darbingas, tačiau kartu ir gana konfliktiškas, kupinas sunkiai suvaldomų emocijų. Tau gali prireikti kantrybės tiek bendraujant su artimais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Ko gero, ne viskas klostysis taip, kaip norėsi, todėl neskubėk nei teisti, nei kaltinti.

Ožiaragis

Viskas eisis kaip iš pypkės. Pirmąsias tris mėnesio savaites visiškai valdysi situaciją, todėl pagrindo dideliems rūpesčiams kilti neturėtų būti. Vasario mėnuo – palankiausias spręsti profesinius reikalus ir finansinius rūpesčius. Nepulk išlaidauti, nes gali pasitaikyti netikėtų išlaidų. Pirmąsias dvi dekadas skirk pakankamai energijos karjeros reikalams – ateityje galėsi pasidžiaugti nemažais pasiekimais. Dabar – tas metas, kai paklosi puikius pamatus ateičiai. Šį mėnesį netrūks ir įdomių bei kurioziškų situacijų. Atsitiktinumų išties nebus maža – tai įdomus ir tobulėti skatinantis laikotarpis. Dažnai situacijos susidėlios tarsi savaime, tačiau nebūtinai taip, kaip planavai. Puikus metas save lepinti įvairiomis grožio procedūromis: meilės sau niekada nebus per daug! Šį mėnesį būsi ypač patraukli ir žavinga. Tačiau nelauk, kad sėkmė aplankytų netikėtai. Bendrauk ir nepraleisk progos imtis iniciatyvos, jeigu manai, kad tai reikalinga.

Vandenis

Būsi labai darbinga ir neturėsi pagrindo nerimauti. Su didžiuliu užsidegimu kibsi į darbus ar mokslus. Stenkis išnaudoti kiekvieną minutę. Tačiau būtina išlaikyti proto blaivumą ir tinkamą darbo tempą. Gyvenimo ritmas gali stipriai pagreitėti, todėl stenkis rasti jėgų savo laisvalaikiui ir asmeniniams poreikiams. Jeigu finansiniai reikalai buvo šiek tiek suprastėję, vasario mėnesį jie žada pasitaisyti. Dirbk, kaip dirbai, ir stenkis išlikti budri. Iki vasario 15 dienos tavo pasiekimai bus tikrai pastebimi ir apčiuopiami. Tačiau nuo 18 dienos vertėtų šiek tiek nurimti, nes galimi ir trukdžiai, ir vėlavimai. Mėnesio pabaigoje daugiau laiko norėsi praleisti namie, bendrauti tik su maloniais žmonėmis, kalbėtis apie nesudėtingus, neįpareigojančius dalykus ir vietoj darbo rinktis ramų poilsį saugioje aplinkoje. Puikus metas pasirūpinti šeimos nariais ir namais, buitimi.

Žuvis

Tai gilus dvasinio apsivalymo periodas, tačiau gali būti visko: pavojų, iliuzijų, galimybių, sėkmės ir praradimų. Gali būti sunku išvengti klaidų. Svarbu neleisti sau pernelyg emocingai į viską reaguoti, neišeikvoti energijos tuštiems konfliktams, nereikšmingoms smulkmenoms. Nevenk pasikonsultuoti su kitais žmonėmis prieš priimdama rimtus sprendimus. Trečiąją dekadą nusileisi ant žemės ir gebėsi tinkamai pasirūpinti materialiais dalykais bei rasti papildomų pajamų šaltinių. Taps svarbu tinkamai pasirūpinti ne tik savo finansais, bet ir fiziniu kūnu, todėl įsiklausyk į jo poreikius, pakeisk mitybos įpročius, pradėk sportuoti. Jei pokyčių imsiesi nuo 9 iki 15 d., bus lengviau juos įtvirtinti ir sėkmingai sportuoti ateityje. Stenkis suvaldyti nereikalingas emocijas, kad be reikalo neišsilietum ant savo mylimo žmogaus. Pasirūpink antrosios pusės sveikata. Vienišos Žuvytės vasario mėnesį gali atnaujinti santykius su buvusiuoju.

Mano išsaugoti straipsniai