JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Santykių horoskopas vasario mėnesiui

Santykių horoskopas vasario mėnesiui

Kokie pokyčiai santykių srityje laukia vasario mėnesio?

Avinas

Tavo partneris nusiteikęs atskleisti tau gyvenimo įvairovę ir džiaugsmus. Turėsi progų patirti nuotykių naujose vietose. Tiesa, gyvenime už viską reikia mokėti. Veikiausiai teks įsipareigoti, kurti gilesnį ryšį. Jei to nori, pirmyn.

Jautis

Darbe gali nustebinti kolega – romantika galima ten, kur niekada jos nesitikėjai. Akivaizdžiai kažkas stipriai tavimi žavisi. Jei susižavėjimas abipusis, viskas klostysis kuo puikiausiai, galėsite susikibę už rankų eiti palydėti saulės. Jei ne, teks sugalvoti, kaip mandagiai atstumti aistringą gerbėją.

Dvyniai

Šis mėnuo žada daug aistros ir romantikos. Tu ir partneris atrasi naują santykių lygį, išbandysite šį tą naujo. Jei norisi romantikos, ieškok jos visur – kelionėse, teatre, filosofijoje, netgi sporto klube.

Vėžys

Šį mėnesį aistros ieškok namuose. Pakaks vos krustelėti mažąjį pirštelį, ir visi tavo norai bus išpildyti. Tobula, tik tu pati mėgsti daryti staigmenas, taigi išvirk sriubą ar padaryk masažą su kvapiaisiais aliejais. Bus daug įsimintinų dienų.

Liūtas

Kuo daugiau minčių kyla, kaip pagerinti gyvenimą, tuo geriau. Šį mėnesį nestigs įkvėpimo. Abiem norėsis permainų, tad ko nors imkitės, keiskite požiūrį, ieškokite idėjų. Galite rasti, ko ieškote, ir gyvenimas tada nebebus toks, koks buvo.

Mergelė

Pinigai, įvairūs ištekliai reikalingi, norint pasisemti žinių, įgyti patirties. Šį mėnesį teks priimti ne vieną sprendimą, susijusį su meile ir finansais. Už pinigus gali nupirkti kažką, kas pakeis tavo ir partnerio gyvenimą. Arba gali nupirkti mylimajam labai brangią dovaną. Tau spręsti – spręsk išmintingai.

Svarstyklės

Kad ir ką šį mėnesį darytum, viskas didelės įtakos tavo partneriui. Energijos pliūpsniai skatins judėti pirmyn visu greičiu. Žinoma, norėsis, kad partneris judėtų tokiu pačiu tempu, bet jei jis nespės, būk nusiteikusi žengti kelis žingsnius atgal.

Skorpionas

Visiems anksčiau ar vėliau prireikia poilsio. Šį mėnesį tau būtina atsipalaiduoti, kad vėl pajustum gyvenimo džiaugsmą. Tam tikri įvykiai atėmėm nemažai jėgų, tau būtina rasti laiko pabūti vienai. Išsiųsk partnerį pas draugus, o pati patogiai įsitaisyk ant sofos…

Šaulys

Kartais draugai atneša ne tik džiaugsmo, bet ir skausmo. Pasitaikys nelengvų situacijų, kai teks spręsti – imtis veiksmų ar tiesiog numoti ranka. Regis, vidurio šį mėnesį nebus – viskas arba nieko. Tas pats pasakytina ir apie meilės santykius.

Ožiaragis

Net jei jauti pulsuojančią aistrą, šį mėnesį oras dar labiau įkais, tiesiog ims kibirkščiuoti. Partneris nori linksmybių, siautulio. Jei trokšti to paties, ko gi laukti? Pramogaukite.

Vandenis

Šį mėnesį galimi ryšiai su užsieniu. Gali būti, kad susipažinsi su kitoje šalyje gyvenančiu žmogumi ar išvyksi mokytis. Šiaip ar taip, tikėtinos nemenkos permainos gyvenime. Pažintis bus ilga, ji gali peraugti į gilius jausmus.

Žuvys

Šis mėnuo turės visus romantiško filmo atributus. Bus aistros, nuotykių, progų nuvykti ten, kur niekada nebuvote. Vienintelė kliūtis – tavo sėslumas. Na jei taip gera namuose, galima tiesiog juose likti ir pažiūrėti televizorių, užuot ieškojus nuotykių po pasaulį.

Mano išsaugoti straipsniai