JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė vasario 13-ajai

Astrologinė prognozė vasario 13-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė vasario 13-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Geriausia būtų šią dieną paskirti šeimos reikalams, buičiai. Palanku tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo gyvenamąją patalpą. Daugiau širdies šilumos dovanokite artimiems žmonėms.

JAUTIS. Aktualūs turėtų būti kelionių ir su informacija, reklama, mokslu susiję reikalai. Ši diena gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Visgi gausūs pokalbiai telefonu, draugų, giminių ar kaimynų vizitai nelabai leis užsiimti planuota veikla.

DVYNIAI. Regis, šiandien sulauksite dėmesio, o gal ir kokios pagalbos, nuolaidų ar kitokios naudos. Veikiausiai jums neteks nusivilti, nes ir patys gaudami, ir kitiems duodami jausitės patenkinti.

VĖŽYS. Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems įtaką. Visgi nepervertinkite savo jėgų ir finansinių išteklių. Kai kurie norai gali pasirodyti didesni nei jūsų galimybės.

LIŪTAS. Tai bus atsipalaidavimo diena. Jūsų kūnas ir siela trokšta poilsio arba dvasinių potyrių. Tikėtina įdomi meditacinė patirtis, meninis įkvėpimas. Pravartu vienumoje apsvarstyti tolesnius žingsnius.

MERGELĖ. Ši diena gana palanki draugystės ir meilės ryšių atnaujinimui. Savo iškalba, supratingumu galite sužavėti aplinkinius. Regis, jus domins sportas, varžybos, renginiai.

SVARSTYKLĖS. Stenkitės būti atsakingi, sąžiningi, jeigu nusprendėte imtis naujo verslo ar dalykinio projekto. Jums gali pavykti laimėti reikalingo asmens susidomėjimą tuo, ką siūlote ar kuo užsiimate.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę pasidalinti žiniomis ir patirtimi su kitais, bendrauti virtualioje erdvėje, domėtis tarptautinėmis aktualijomis. Jeigu studijuojate, teks rimčiau pasimokyti.

ŠAULYS. Aktualūs bus psichologiniai, finansiniai klausimai. Galite pasikalbėti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius dalykus. Išmintingi patarimai bei gera įžvalga padės jums rasti svarbų atsakymą.

OŽIARAGIS. Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, pasiūlydami problemos sprendimą arba įveikdami kokią nors kliūtį. Benutrūkstantys ryšiai turėtų sutvirtėti.

VANDENIS. Ieškosite būdų pademonstruoti, ką sugebate. Galbūt stengsitės gauti daugiau pajamų arba užsitikrinti kitų pagalbą. Palanku keisti gyvenimo būdą, nevengti fizinių pratimų, apsilankyti pas kosmetologą ar stilistą.

ŽUVYS. Ši diena palanki veiklai, susijusiai su kūryba, pramogomis, meilės romantika. Turbūt be didelių pastangų pavergsite patinkančio asmens širdį. Skirkite laiko bendravimui su vaikais.

Mano išsaugoti straipsniai