JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė vasario 25-ajai

Astrologinė prognozė vasario 25-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė vasario 25-ajai, penktadieniui

AVINAS. Jeigu dieną mėginsite per plačiai aprėpti, blaškysitės, tai vakare teks susikaupti ir rimtai padirbėti. Mažiau politikuokite, kad geresnis būtų bendras mikroklimatas. Kai kurios naujienos netrukus gali pakeisti jūsų požiūrį.

JAUTIS. Šiandien rūpesčių sukels mylimas žmogus, vaikai, jų nepigūs poreikiai. Gali tekti palengvinti piniginę arba įtikinėti kitus, kad reikia taupyti bei stengtis išvengti nebūtino vartojimo.

DVYNIAI. Jūs kitiems arba kiti žmonės jums reikš pretenzijas, kritikuos. Neaštrinkite nesutarimų. Jeigu jaučiate, kad viršų ima suirzimas bei ambicijos, subtiliai išeikite iš tos situacijos. Jums reikia laiko įsigilinti, pasverti pliusus ir minusus.

VĖŽYS. Ši diena primins apie buitinius rūpesčius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose, darbe arba tarpininkauti, padėti į bėdą pakliuvusiems artimiesiems, draugams.

LIŪTAS. Šiandien jums bus nelengva užsiimti rutinine veikla, daug kas erzins. Norėsis erdvės laisvai saviraiškai, kūrybiniam polėkiui. Regis, vakare teks daugiau dėmesio skirti sveikatai, augintiniams.

MERGELĖ. Šiandien verčiau nelaukite didelio draugiškumo ir supratimo – visi rūpinsis tik savo reikalais. Iš artimų žmonių vietoj paguodos ir supratimo galite sulaukti priekaištų. Tačiau situacija gali pagerėti, jei patys skleisite meilę, subtilų humorą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikrai ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Galima įsivelti į apkalbas, intrigas. Įmanoma ir provokacija – jūsų sąžiningumo ar kompetencijos patikrinimas. Tausokite sveikatą. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Neatlikti įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai arba pašliję santykiai gali tapti savigraužos priežastimi. Nerimas turbūt nenuslūgs visą dieną, nors šiandien lyg ir nepatirsite jokių trukdymų ar spaudimo.

ŠAULYS. Būsite gana irzlūs, nepatenkinti ir savimi, ir aplinkiniais. Gali varginti įvairūs neaiškumai, nestabilumas darbe. Neverta aiškintis santykių, atvirauti arba kaip tik meluoti, nes tai tik aštrins nesutarimus. Derėtų labiau pasisaugoti sukčių.

OŽIARAGIS. Galite pasijusti nekaip, jeigu išgirsite užkulisines apkalbas arba išaiškės klasta, melas ar pan. Pasistenkite nepakenkti savo ar kitų sveikatai, neapsinuodyti svaigalais ar kt. Vakaras turėtų būti malonesnis.

VANDENIS. Draugų, artimųjų sugalvotos pramogos jums nebūtinai patiks. Kažkas gali šokiruoti. Arba kaip tik jūsų spontaniški veiksmai nenudžiugins aplinkinių. Venkite tokių pagundų, kurių pasekmės gali būti nuostolingos.

ŽUVYS. Šiandien jusite įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių planuotų susitikimų ar kitokių kliūčių. Kai kurie jūsų sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių kitokios nuomonės ar abejingumo, pasyvumo. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę.

Mano išsaugoti straipsniai