JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė vasario 26-ajai

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Gali atsirasti naujų interesų. Neišsprendžiamas problemas, nemalonius pokalbius stengsitės išmesti iš galvos. Nestabdykite savęs, jeigu norėsis eiti į renginius ar susitikti su draugais.

JAUTIS. Gali atsirasti naujas virtualus pašnekovas arba netikėtai jus aplankys iš toli grįžęs draugas. Kursite ateities planus, galbūt susijusius su kelionėmis, studijomis, gyvenimo permainomis.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę paišlaidauti būtiniems ir nebūtiniems dalykams, suteikti sau ir kitiems džiaugsmo. Gerai suprasite žmones ir noriai dalinsitės savo pastebėjimais. Jūsų įžvalgumas neliks neįvertintas.

VĖŽYS. Geras metas leisti laiką su partneriu bei susitikti su draugais, bendraminčiais. Tikėtinas turiningas laiko praleidimas. Regis, būsite pakilios nuotaikos, jusite draugiškumą, pagarbą, meilę.

LIŪTAS. Gali būti, kad kibsite į susikaupusius darbus arba meistrausite, gaminsite sveikuolišką maistą, savanoriausite gyvūnų prieglaudoje ar kt. Regis, stiprės pasiryžimas keisti įvaizdį arba gyvenimo būdą.

MERGELĖ. Šiandien neliūdėsite, nes vos panorėjus šalia atsiras gerbėjų ir draugų. Galite sutikti asmenį, su kuriuo susiję ypatingi įspūdžiai, prisiminimai. Seksis bendrauti ir su augančia karta.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną neblogai seksis, jeigu orientuositės į šeimą, buitį, kursite jaukumą, eksperimentuosite virtuvėje. Šie dalykai atpalaiduos bei suartins su namiškiais.

SKORPIONAS. Nuobodžiauti jums šiandien neleis bendravimo ištroškę giminaičiai, kuriuos, norite ar nenorite, teks išklausyti. Galite išgirsti puikių patarimų, malonių komplimentų.

ŠAULYS. Tikėtini reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu, amatais, menu. Galbūt domėsitės ilgesnio vartojimo prekėmis arba galimybe ką nors pelningai parduoti, išnuomoti.

OŽIARAGIS. Šiandien lengvai rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus ar net atskleis savo jausmus, troškimus. Regis, jūsų draugija labai džiaugsis vaikai ir augintiniai.

VANDENIS. Diena rami, skatinanti mąstyti, intuityviai išjausti, medituoti, kurti, o ne praktiškai ir fiziškai veikti. Regis, daug kam realų veiklumą tiesiog išstums noras tinginiauti, fantazuoti ir svajoti. Ilsėkitės be savigraužos.

ŽUVYS. Tai gali būti susitikimų kupina diena. Turėsite ūpą bendrauti, organizuoti kolektyvines veiklas, ieškoti pažinčių, reikštis socialiniuose tinkluose. Tikėtina įdomi kompanija.

Mano išsaugoti straipsniai