JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kovo 7-ajai

Astrologinė prognozė kovo 7-ajai, pirmadieniui

Astrologinė prognozė kovo 7-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien derėtų pasirūpinti materialinių pozicijų sutvirtinimu. Galbūt pagaliau paaiškės, kas jums yra naudingiau ir saugiau. Jeigu turite savo įmonę, rūpinsitės ja ir darbuotojais.

JAUTIS. Jūsų jausmai banguote banguos – nuo ekscentriškų iki pragmatiškų. Išorinė situacija taip pat nestabili. Turbūt planuosite, galvosite, ką gausite ir prarasite iš tų, kurie jumis domisi. Galite tartis dėl aktualaus užsakymo, susitikimo.

DVYNIAI. Būsite labai jautrūs aplinkai ir kitų nuomonei apie jus. Turbūt stigs emocinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi. Gali pavykti nelegali afera. Visgi sėkmė galima socialinėje sferoje, jeigu į ten nukreipsite savo pastangas.

VĖŽYS. Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad yra bendraminčių, į kuriuos galite atsiremti, pasitikėti. Pasukę galvą ir pamiklinę liežuvį, tikriausiai pasieksite savo tikslą, įgysite didesnį autoritetą.

LIŪTAS. Norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti. Šiek tiek prislopinkite savo ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, savo veiklos, kitų žmonių.

MERGELĖ. Tai, kas kėlė abejonių ir nerimo, pagaliau vienaip ar kitaip išsispręs. Galbūt artėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu arba mokslu, karjera, teisiniais reikalais, politika. Tikėtinos svarbios naujienos iš toli.

SVARSTYKLĖS. Galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų.

SKORPIONAS. Šiandien aktyviai bendrausite. Tačiau bus nelengva suprasti kitus žmones, ypač jei jie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir mintis. Dėl to padaugės įtampos. Ieškokite būdų ją sumažinti.

ŠAULYS. Konkrečių rezultatų galite sulaukti iš dalykinių susitikimų. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione, projektu. Internete rasta informacija padės jums apsispręsti, padaryti netuščias išvadas.

OŽIARAGIS. Šiandieninė sėkmė labai priklauso nuo bendros situacijos ir jūsų gerbėjų palankumo. Regis, pataikausite vaikų kaprizams, pildysite jų užgaidas, ir tai nemažai kainuos.

VANDENIS. Visiems bus matomas jūsų rūpestingumas, tačiau turėsite ir slaptų asmeninių išskaičiavimų. Galbūt mėginsite įtikti kažkokiam asmeniui, tikėdamiesi iš jo naudos. Tikėtinos išlaidos, susijusios su remontu ar kt.

ŽUVYS. Galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas arba pagaliau suvoksite, kas jums trukdo geriau sutarti. Tikėtinos naujovės, jeigu aktualu sudaryti sutartis, leistis į kelionę.

Mano išsaugoti straipsniai