JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kovo 13-ajai

Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toliau vykti. Saugiausia ir geriausia bus asmeninėse valdose. Daug dėmesio skirkite vaikams, partneriui – jiems to labai reikia.

JAUTIS. Šiandien gali tekti aiškintis santykius su broliu, seserimi, giminaičiu ar kt. Galbūt jūs per daug tikitės iš kitų, neįsigilinate į jų problemas. Nederėtų akcentuoti vien savo poreikius. Būkite atsargūs kelyje.

DVYNIAI. Jus domins materialinė gyvenimo pusė tame neaiškiame kontekste, kuris šiuo metu yra. Suksite galvą, ką daryti su santaupomis, – gausiau leisti ar kaip tik laikyti.

VĖŽYS. Jausite emocinį polėkį, kils neįprastų norų bei užgaidų, tačiau jūsų gali nesuprasti kiti šeimos nariai, aplinkiniai. Jei esate užsienyje, galimi keisti įvykiai. Venkite konfliktų. Atsargiai vairuokite.

LIŪTAS. Šiandien būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Geriausius sprendimus diktuos vidinis balsas ir jį šiandieną neblogai girdėsite. Rekomenduojamas ramus atsipalaidavimas.

MERGELĖ. Gali nutikti taip, kad neturėsite laisvos minutės, – reikės kažkur lėkti, skubėti. Ne visi aplink bus draugiški ir malonūs. Problemų gali sukelti žmonės, kurie turi jums keistų pretenzijų. 

SVARSTYKLĖS. Būsite emocionalūs, jautrūs, todėl nuotaiką jums gadins net pačios nereikšmingiausios smulkmenos. Diena bus malonesnė, jeigu vengsite minčių apie politiką, darbą, karjerą. Labiau rūpinkitės sveikata, augintiniais.

SKORPIONAS. Jeigu keliaujate, galimi nesklandumai kelyje. O jei esate namuose, galbūt nerimausite dėl toli esančio žmogaus, paslaptingų pranešimų ar kt. Romantiškus jausmus gali temdyti baimė, pavydas.

ŠAULYS. Ši diena žada įtampos. Galimi barniai dėl neapgalvotų išlaidų, negrąžintų skolų. Nepatartina skolinti, rizikuoti turtu. Bus kiek maloniau, jeigu ramiai imsitės namų ruošos.

OŽIARAGIS. Regis, diena bus nekokia dėl kylančios įtampos, ypač bendraujant su partneriu, vaikais, mylimu žmogumi. Jų poreikiai jums atrodys kiek nesaikingi, o supratingumas – nepakankamas.

VANDENIS. Apkritai ši diena nebloga, tačiau jums nuotaiką gali gadinti pavydas, susijęs su svetimų nuodėmių ar pinigų skaičiavimu, pernelyg kritišku požiūriu į išvaizdos trūkumus ir pan.

ŽUVYS. Ši diena gali būti kupina neįprastų įspūdžių, atjautos, draugiško palaikymo. O jeigu jums niekas to nesuteiks, patys sau susikurkite gerą nuotaiką ir raskite būdą padėti kitiems. Nesukčiaukite.

Mano išsaugoti straipsniai