JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 27 - 01 29)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 27 – 01 29)

Paskutinis sausio mėnesio savaitgalis – vienu žingsniu arčiau pavasario! Ką žvaigždės tau žada šį savaitgalį?

Avinas. Šeštadienį greičiausiai labai norėsi surizikuoti, bet žvaigždės kategoriškai nepataria šito daryti – tavo suvokime apie tai, kas vyksta, stinga svarbių detalių. Galbūt nežinai visos informacijos arba prastai įvertinai variantus. O gal kas nors iš aplinkinių tyčia tave dezinformuoja.

Jautis. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Vėžių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Dvyniai. Kaip klostysis įvykiai, priklauso tik nuo tavęs – jeigu ramiai nusileisi, vėliau gailėsiesi. Taigi žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti ir lengvai neužleisti pozicijų. Viduje būk pasirengęs parodyti konkurentui dantis, žinoma, tokiu atveju, jeigu jam neužteks tavo nedviprasmiškų veiksmų ir žodžių.

Vėžys. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį.

Liūtas. Grandioziniai planai gali būti susiję su karjera, su asmeniniu gyvenimu ar kitomis sritimis. Net jei sumanymas tau pasirodys genialus, žvaigždės pataria malšinti įkarštį – gali būti, kad norimą dalyką palaikysi realybe. Leisk savo revoliucingoms idėjoms subręsti ar tiesiog atidėk vėlesniam laikui.

Mergelė. Šiandien žvaigždės pataria vengti per didelio aplinkinių dėmesio. Šiandien bus sunku parodyti save iš geriausios pusės, taigi jei yra laiko, geriau palūkėti. Na bet ši diena tinkama pasiruošti būsimai sėkmei. Patobulink projektą, surink medžiagą, apgalvok argumentus – kai ateis laikas atsidurti dėmesio centre, visus sužavėsi.

Svarstyklės. Savaitgalį imsiesi daugybės svarbių ir įdomių reikalų. Tave vilios projektai, susiję su asmeninės erdvės kūrimu. Ir apskritai labai norėsis ką nors pakeisti, na bent menką smulkmeną. Paprasčiausias būdas – traukti apsipirkti. Na o jei norisi kažko įdomiau, pasuk galvą.

Skorpionas. Sekmadienį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Šaulys. Savaitgalį valdykis, kad neišrėžtum aplinkiniams į akis visko, ką apie juos galvoji, o dar ir to, ko apie juos negalvoji. Susivaldyti nebus lengva – aplinkybės provokuos, o ir žmonės kartais nebus išmintingi. Bet tavo kritika šiandien gali tiesiog pražudyti, tad būk nuolaidesnis pašnekovo atžvilgiu.

Ožiaragis. Jei ryšiesi nutrūktgalviškam žingsniui, vėliau teks gailėtis. Savaitgalį žvaigždės žada sėkmę bet kokiuose reikaluose, susijusiuose su bendravimu. Tavo komunikavimo talentai sužibės. Apginti savo nuomonę, užmegzti daug žadančią pažintį – sekmadienį visa tai eisis labai lengvai.

Vandenis. Savaitgalį patartina pagalvoti, ar viskas tave tenkina. Galbūt pavargai nuo kasdienės rutinos? O gal atėjo laikas permainoms? Tokiu atveju reikia susikaupti ir rizikuoti. Sekmadienis – puiki diena imti ryžtingai kažką keisti savo gyvenime. Tai gali būti globalios permainos arba nedideli pokyčiai.

Žuvys. Savaitgalį gali susidurti su tokia problema, kaip aplinkinių paviršutiniškumas ir nerūpestingumas. Žmonės pernelyg paprastai žvelgs į rimtus klausimus, priims lengvabūdiškus sprendimus. Vargu ar tau pavyks ką nors pakeisti, kažką perkalbėti. Šeštadienį vienintelis dalykas, kurį esi pajėgus padaryti – būti atsakingam už savo veiksmus, kontroliuoti savo poelgius.

Mano išsaugoti straipsniai