JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Koks tavo tikrasis amžius? Pasakys ZODIAKAS

Koks tavo tikrasis amžius? Pasakys ZODIAKAS

Ar niekada nepagalvojai, jog esi užsitrigusi jaunesniame amžiuje arba priešingai – bendraamžių kompanijoje jautiesi kur kas vyresnė nei esi iš tiesų? Gali būti, jog tavo tikrasis amžius – visai ne tas, kuris parašytas tavo pase. Tai padėti atskleis tavasis Zodiakas!

Avinas. Pirmasis Zodiako ženklas – pats jauniausias. Daugeliui Avinų teduotume 8 metus. Taip yra todėl, jog Avinai naivoki, greitai užsiplieskiantys, staigiai ko nors užsinorintys ir dažnai keičiantys nuomonę žmonės. Kartais patys suvokia, kaip vaikiškai elgiasi rodydami savo užsispyrimą…

Jautis. Jaučiams skiriami garbingi 30 metų. Jaučiai, kad ir kokio amžiaus būdami, jau tvirtai stovi ant kojų, sugeba valdyti savo finansus bei užtikrintai žvelgia į ateitį kaip ir dauguma trisdešimtmečių. Tai – aukso amžius, galbūt būtent todėl Jaučiams taip sekasi gyvenime?

Dvyniai. Dvyniai – tikri paaugliai. Jiems duodama 16 metų. Jie įnoringi, keliantys bereikšmes dramas ir dažniausiai maištaujantys prieš tikrovę – kad ir kokio amžiaus bebūtų. Be to, jie labai pašėlę romantiniuose santykiuose, kaip ir dauguma tokio amžiaus jaunuolių!

Vėžys. Vėžiai – žmonės, gimę su patirties bagažu. Jiems duodami 55 metai. Vėžiai labai daug mąsto, gilinasi į save, savo dvasinį pasaulį – būtent taip elgiasi žmonės, kurie pasiekia vidurinį amžių. Vėžiai ganėtinai brandūs, tačiau nėra visiškos senos sielos jauname kūne, nes mėgsta ir jaunatvinius dalykus. Tiesa, yra kiek senamadiški.

Liūtas. Daugeliui Liūtų iš tiesų – 28 metai. Tokio amžiaus žmonės noriai kuria šeimas, suka šeimyninius lizdelius, o Liūtai iš prigimties labai šeimyniški, todėl nuo pat ankstyvos jaunystės svajoja apie šeimą ir vaikus.

Mergelė. Visoms Mergelės iš tiesų yra po 24 metus. Tai – pats audringiausias ir daugiausiai galimybių atnešantis amžius. Mergelės tarsi užsitrigusios šiame laikotarpyje – jos nepriklausamos, savarankiškos, dievinančios laisvę ir visuomet pasiryžusios patirti naujų nuotykių.

Svarstyklės. Svarstyklėms iš tiesų yra 10 metų. Šis amžius joms skirtas dėl to, jog jos labai dažnai keičia nuomones. Tarsi vaikai, iš pradžių įsigeidę vienokio, o tada kitokio skonio ledų. Be to, Svarstyklėms kikenimas – neatsiejamas dalykas. Net ir per dalykinius susitikimus. Todėl jie širdyje visada išliks mažais vaikais.

Skorpionas. Skorpionui – 35 metai. Skorpionai visada aiškiai žino, ko nori iš gyvenimo. Jie brandūs, tačiau visuomet labai aktyvūs. Bendraamžių kompanijoje jie visuomet išsiskiria santūrumu ir atrodo kur kas vyresni – taip yra dėl jų solidaus stiliaus bei iškalbos.

Šaulys. O, Šauliai. Jums tėra 18 metų. Jūs vis dar ieškojimuose ir patyrimuose – mėgstate viską išbandyti, labai dažnai eksperimentuojate ir mėgstate linksmintis. Šaulys – linksmybių ženklas, kuris net viduriniame amžiuje neatsisakys išeiti į miestą ir smagiai praleisti laiką su draugais.

Ožiaragis. Ožiaragiams 50 metų. Jie – brandūs ir… šiek tiek tingūs. Tai amžius, kai žmonės neretai pasirenka poilsį namuose ir ramybę. Ožiaragiai, kad ir kokio tikrojo amžiaus bebūtų, dažniausiai taip pat rinksis ramų poilsį, o ne prasiblaškymą mieste. Be to, Ožiaragiai dievina skaityti, kaip ir daugelis šio amžiaus žmonių.

Vandenis. Vandeniams vos 20 metų – jie visą gyvenimą išlieka besiblaškantys, ieško savosios laimės ir dažnai svarsto, ar gyvena tokį gyvenimą, apie kokį svajoja. Vis dėlto kartu Vandeniai be galo žavingi – jie visą gyvenimą sugeba išlikti it būdami dvidešimties.

Žuvys. Žuvys – seniausios iš visų Zodiako ženklų. Joms 60 metų. Jos tarsi senos sielos jauname kūne, mat yra labai brandžios, geba dalinti naudingus patarimus ir nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų, jau yra nemažai patyrusios.

Mano išsaugoti straipsniai