JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė sekmadieniui

Astrologinė prognozė sekmadieniui

Astrologinė prognozė birželio 11-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nelabai paisysite kitų žmonių norų, jausmų ir viską vertinsite pernelyg subjektyviai. Bendravimas gali būti komplikuotas ir dėl netikėtai išaiškėjusių motyvų.

JAUTIS. Norėsis nuveikti daug, tačiau pavyks žymiai mažiau. Ko nespėsite padaryti iki pavakarių, to ir nebesiimkite. Turite skirti laiko poilsiui, ramiam atsipalaidavimui.

DVYNIAI. Gana nerami, permaininga diena. Regis, bendravimas su menininkais arba keistuoliais suteiks naujų įspūdžių. Tik neužkibkite ant avantiūristų ar sukčių kabliuko.

VĖŽYS. Jeigu ko nors norite iš kitų žmonių, patartina elgtis diplomatiškai ir tinkamai argumentuoti savo interesą, požiūrį. Akivaizdu, kad jų paramą ir dėmesį pelnysite ne priekaištais, o sumanumu bei pažadu adekvačiai atsilyginti.

LIŪTAS. Susirūpinimo gali kelti finansinės arba seksualinės problemos. Būkite atidesni antrosios pusės poreikiams ir problemoms bei dalinkitės pareigas su šeimos nariais. Kartu viską išspręsite lengviau. Raskite laiko ir bendram nekasdieniškam laisvalaikiui.

MERGELĖ. Galimi šiokie tokie nusivylimai dėl senų prisirišimų arba negautos naudos. Nederėtų tikėtis, kad kitam brandžiam žmogui pavyks daryti įtaką, pakeisti jo planus ar požiūrį. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Jūsų noras pakoreguoti savo ar augintinio įvaizdį gali būti realizuotas, tačiau sukels abejonių. Popiet neišsisuksite nuo aktyvesnio bendravimo su artimaisiais ir draugais. Gali tekti atsilyginti už suteiktą paslaugą.

SKORPIONAS. Iki pietų teks daug dėmesio skirti vaikams. Neignoruokite jų problemų, net jei jos atrodo menkos ar vaikiškos. Popiet turbūt skubėsite įveikti techninę, buitinę ar kitokią problemą, pasiruošti darbo savaitei.

ŠAULYS. Diena nebloga, tačiau galite apsigauti prekiaudami arba išleisti per daug pinigų niekniekiams. Vakarop parūps šou renginiai, romantika, sportas, vaikų laisvalaikis ar pan.

OŽIARAGIS. Šiandien teks nemažai laiko skirti artimos aplinkos žmonėms. Jeigu privalote pasimokyti ar pasiruošti rytdienos darbams, šie planai kiek trikdysis. Galite įsigyti buičiai, sodybai reikalingą daiktą.

VANDENIS. Galbūt įsigysite planuotą prekę, tačiau ji pasirodys ne tokia funkcionali, kokios tikėjotės. Nusivylimų gali būti ir dėl santykių. Skleiskite šilumą, meilę, mąstykite optimistiškai – tai geriausia galimybė pagerinti situaciją. Nesukčiaukite.

ŽUVYS. Dėl kažko galite pasijusti apsigavę arba sunerimę. Tai, ką norėjosi nuslėpti, gali išplaukti į paviršių pačiu netinkamiausiu momentu. Kita vertus, nieko negalėsite pakeisti, todėl neverta graužtis.

Mano išsaugoti straipsniai