JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, birželio 12–18 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite patirti pasitenkinimo iš naudingos veiklos, savo vaidmens kolektyviniame projekte ar pan. Vykdykite materialinius, finansinius įsipareigojimus, savo gerovės kūrimo planą. Regis, bus nelengva, jei kam nors turite paruošti dovaną, atsilyginti, ką nors iš(si)nuomoti ar norite pigiai gauti kokybišką paslaugą. Svarstykite, skaičiuokite, tačiau nesitikėkite, kad ką nors gausite veltui. Savaitės pabaigoje tikėtinos trumpos išvykos, susitikimai su giminaičiais, draugais. Regis, tai suteiks optimizmo.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nedalyvaukite kolektyviniuose susibūrimuose, jei jaučiate, kad norisi atsiriboti. Labiau įsiklausykite į giluminius savo sielos poreikius. Pasirūpinkite sveikata. Regis, po truputį jums seksis vis geriau. Svarbu neprarasti pasitikėjimo savimi. Jeigu įmanoma, paskubomis nekeiskite darbų, santykių ir įvykių eigos – impulsyvumas gali pakenkti. Iki sekmadienio atlikite tai, ką reikia pabaigti nedelsiant. Savaitgalį dėmesio teks skirti materialinės gerovės dalykams, tvarkyti namus, remontuoti ir pan.

DVYNIAI

Šią savaitę įvairiais pasiūlymais jus aktyviai atakuos pažįstami bei draugai. Jausitės pastebimi ir vertinami. Turbūt neišvengsite kolektyvinių renginių. Visgi nuotaiką gali sudrumsti įvykis, kurio jūs niekaip negalite kontroliuoti. Gali apimti abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose ar darbe. Nesivelkite į intrigas. Gana gerai turėtų sektis įžvalgos, meniškumo reikalaujančios veiklos. Galite suintriguoti patinkantį asmenį. Savaitgalį pakils apetitas brangiems daiktams ir paslaugoms, malonumams.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje teks įtempti valią, kad pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Veikiausiai tai pavyks, net jei atrodo, kad stinga energijos ar gebėjimų. Regis, atsiras draugiškų pagalbininkų. Galimas netikėtas susitikimas, pažintis. Nusiteikite kolektyviniam reikalų aptarimui arba žinių patikrinimui. Taktiškai reikškite nepasitenkinimą, jeigu kažkas netesi pažado ar tendencingai pateikia vertinimą. Galbūt kažką mėginsite išsiaiškinti, tačiau nebūtinai išgirsite teisybę. Savaitgalį ilsėkitės.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Regis, produktyviai padirbėsite komandiruotėje arba prie interneto – rasite jus dominančią informaciją, užmegsite reikšmingą ryšį, išlaikysite egzaminą, išklausysite mokymus arba juos pravesite. Galite pagerinti įvaizdį, įgyti autoritetą. Visgi nieko gero nežada neprotingas eksperimentavimas, vėlavimas ar per didelis skubėjimas. Neskubėkite veikti iš pirmo impulso. Nuo penktadienio jūsų draugijos pageidaus ir artimieji, ir draugai.

MERGELĖ

Savaitės pradžia gana palanki paveldėjimo, mokesčių, investicijų reikalams tvarkyti. Jei rimtai ieškosite sprendimo, tikėtina, kad rasite. Galima tikėtis autoriteto, pasiekimų arba įtakingo asmens palankumo. Visgi politika, tarptautiniai įvykiai, būtinybė kažkur vykti ar laikyti egzaminą gali būti stipraus nerimo šaltinis. Būkite itin atsargūs kelyje. Savaitgalį laiko ir dėmesio pareikalaus dominantis asmuo arba senas pomėgis. Galbūt eisite į viešą renginį ar jį organizuosite, vyksite į kelionę. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pasižymėsite gebėjimu lanksčiai bendrauti ir skleisti pozityvią energiją, suteikti gerų patarimų ar paslaugų kitiems asmenims. Būsite gana išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas. Jums gali pavykti susitarti dėl finansavimo, aktualios sutarties ar projekto. Kur tik įmanoma, pasirinkite saugų racionalumą. Savaitės pabaigoje labiau rūpės kalbėtis apie politiką, mokslą, užsienį ir į tokias temas įtraukti aplinkinius. Tikėtina kelionė, jos planavimas arba svečias iš toli.

SKORPIONAS 

Šią savaitę darbe gali tekti padirbėti už du. Įrodysite, kad daug galite ir pajėgiate. Pastangos turėtų pasiteisinti. Visgi raskite laiko ir savo sveikatai, įvaizdžiui, naminiams augintiniams. Bus žymiai lengviau, jeigu esate užsitikrinę aplinkinių paramą. Apskritai, turėsite progą geriau pažinti draugus, partnerius, bendražygius. Asmeniniai santykiai gali pakrypti kiek netikėta linkme. Visuose kontaktuose apsiginkluokite kantrybe. Jeigu turite finansinių problemų, jas neišvengiamai teks spręsti. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje seksis, jei užsiimate šou verslu, organizuojate pramogas, varžybas, mokymus, varžybas, dirbate su vaikais ar pan. Jei netrukdys pašalinė įtaka, oponuojantys asmenys, tikėtini puikūs rezultatai. Galimas reikšmingas darbo interviu. Visgi pastangos sublizgėti gali atsigręžti prieš jus dėl kitų pavydo. Pravartu daugiau dėmesio skirti sveikatai, mitybai, higienai, stiliui. Savaitgalis galite atgaivinti romantiškus santykius arba kaip tik padidinti įtampą, jeigu santykiai netvirti. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite puikiai pasidarbuoti namuose, buityje arba spręsdami artimųjų problemas. Regis, turėsite pakankamai optimizmo, kūrybinio polėkio. Darbe, versle nepatartini eksperimentai, verčiau tęskite darbus ir juos užbaiginėkite, koreguokite trūkumus. Daugiau laiko praleiskite su mylimais žmonėmis, ypač vaikais, rūpinkitės jų emocine ir fizine būkle. Savaitės pabaigoje rimtai suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Sekmadienį itin svarbu kurti pozityvius santykius, gerbti kitų jausmus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje seksis gilintis į aktualius klausimus, mokytis, kaupti informaciją, komentuoti, reklamuoti, tvarkyti logistiką, įvairius raštus, sutartis. Visgi gali kilti rūpesčių dėl artimo žmogaus, pinigų ar nuosavybės. Kai kuo laiku pasirūpinę, galite išvengti gresiančio nuostolio ar kitokios problemos. Atsargiai su elektra, ugnimi. Savaitės pabaigoje augs noras būti dėmesio centre. Tiktų nueiti į pramoginį renginį ar sudalyvauti žaidime. Būkite atidesni vaikų bei mylimo žmogaus poreikiams.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje teks labiau pasirūpinti artimųjų, augintinių gerove. Galite sudaryti naudingą sutartį, gauti pajamų. Tačiau pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes auga jūsų bei šeimos narių poreikiai. Puiku, jei gebate pažaboti vartotojiškumą. Būkite itin budrūs kelyje. Derėtų būti atsargiems viešai reiškiant nuomonę, keliant pretenzijas, reikalavimus. Savaitės pabaigoje jus labiausiai trauks gamta, namų jaukumas bei ramybė. Sekmadienį galbūt aplankys kūrybinis įkvėpimas. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Mano išsaugoti straipsniai