JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (12 16 - 12 18)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (12 16 – 12 18)

Paskutinis savaitgalis prieš magiškas Kalėdas… Gal jis bus lemtingas?

Avinas. Laikas atidžiai pažvelgti į savo vidų ir šiek tiek „perkrauti sistemą” bei kai ką permąstyti. Nors tavo įtemptiems nervams tai sunku padaryti, atsipalaidavimas yra tai, ties kuo turėtum padirbėti ir pradėti jau dabar. Nepersistenk bendraudama, kad po to dėl pagirių ir/ar nuovargio nesijaustum suirzusi.

Jautis. Visiškai pasiteisins Merfio dėsnis, kad „jei kas gali nepasisekti, tai ir nepasiseks“. Tačiau vis vien būsi linkusi, nepaisant nieko, eiti pirmyn ir už tai sumokėsi. Kad ir kaip aplinkiniai gundytų tave ko nors imtis – susilaikyk. Ypač šį savaitgalį, kai būsi entuziastinga ir turėsi puikių sumanymų (kurie greičiausiai nepavyks).

Dvyniai. Jei neseniai įmerkei savo kojos didįjį pirštą į susitikinėjimų baseiną, galbūt pats laikas jį ištraukti. Greičiausiai suprasi, kad jis nėra tas, kuo sakosi esantis, arba įvyks kažkas, kas visiškai sugadins pirmąjį ar antrąjį pasimatymą, ir tu vėl bėgsi atgal į savo slėptuvę.

Vėžys. Jei galvoji šią savaitę pradėti ką nors, galvok iš naujo, Vėžy. Dabar yra laikas, daugiau skirtas pabaigoms, nei pradžioms ir dalykų, kurie jau egzistuoja ir vyrauja tavo gyvenime, atnaujinimui. Tavęs laukia gražus savaitgalis. Stenkis vengti pokalbių apie mokslus – ypač su tais, su kuriais tave sieja studijų reikalai – ir viskas bus gerai.

Liūtas. Dabar jautiesi esanti neįveikiama. Nuo dabar tai tikrai bus spėliojimo ir, daugiausiai, pro šalį mėnuo. Šį savaitgalį nusimato linksmybės ir šiek tiek romantikos. Tik nieko per daug nesitikėk – planai iširs, o žmonės tave nuvils – tu gali būti viena iš jų. Kiek įmanoma, plauk pasroviui.

Mergelė. Jei esi vieniša, lik tokia iki kovo mėn., kol prasidės palankesnis laikas. Jei žinai, kad bręsta ginčas su draugu, tikėtina, kad jis įvyks kažkada šį mėnesį. Kai tai įvyks, būtinai išsakyk savo poziciją ir nepradėk reikšti daugybės kvailų kaltinimų ir gilintis į nereikšmingas detales. Tai tavo šansas imti ir išspręsti šį ginčą visiems laikams.

Svarstyklės. Jei dar neatlikai metinių pokyčių – padaryk tai šiandien! Galvok apie šį laiką, kaip apie pakeitimų laiką – laiką atsukti pirmąjį metų mėnesį atgal ir iš naujo pagalvoti, ką būtum padariusi kitaip arba ko iš visko nebūtum dariusi. Visgi, dabar nėra tinkamas metas daryti naujus žingsnius ar pradėti kažką naujo.

Skorpionas. Savaitgalį Skorpionai bus nusiteikę ryžtingai ir karingai. Kam bandyti išnarplioti mazgą, jei galima jį tiesiog perkirsti. Įdomiausia, kad sprendžiant kai kuriuos klausimus tokios radikalios priemonės gali padėti, bet toli gražu ne visais atvejais. Štai kodėl Jiems savaitgalį nepatariama tvarkyti reikalų, reikalaujančių subtilių, diplomatinių sprendimų, arba susitaikyk iš anksto, kad jie neabejotinai žlugs.

Šaulys. Šauliai, kiek įmanoma stenkitės išnaudoti pirmąją savaitgalio pusę. Tai neabejotinai bus metas, kai išbrauksi iš savo gyvenimo kai kuriuos žmonės ir dalykus ir pakeisi juos dvasiškai labiau priimtinomis veiklomis ir patarėjais. Galvok apie ateinančias dvi savaites kaip apie gijimo laiką, kai galima pailsėti, atgauti jėgas ir žiūrėti serialų pakartojimus, užuot kovojus su žiauria realybe.

Ožiaragis. Savaitgalį jausi įkyrų spaudimą iš šalies. Gal tave spaus laikas, gal aplinkybės arba aplinkinių reikalavimai. Bet kokiu atveju, spaudimo išvengti tau vargu ar pavyks, reiškia, teks su juo susitaikyti. Geriausia, ką gali padaryti – likti nuošalyje ir pasistengti ramiai užsiimti savais reikalais, nesiblaškant ir nesidairant į šalis. Be to, savaitgalį sugebėsi nustebinti aplinkinius netikėtu kažkokio opaus klausimo sprendimu.

Vandenis. Vandeniai savaitgalį rizikuoja praleisti ieškodami teisybės – jausi, kad ji kažkur šalia. Teisybės paieškos gali būti susijusios su viskuo: santykiais su aplinkiniais, darbu, asmeniniu gyvenimu. Tačiau kad ir kaip arti tau gali atrodyti teisingumas, tai bus iliuzija. Gali nustebti supratusi, kad nuoga teisybė – visiškai tuščias dalykas, ir niekam jos nereikia, išskyrus tave

Žuvys. Savaitgalį tikėtina, kad aplinkiniai mėgins užkrauti Žuvims savo reikalus ir net neklaus, ar tu to nori. Jie pamatys, kokia tu nuolaidi ir sukalbama, ir pabandys tuo pasinaudoti. Išsisukti iš šios keblios padėties galėsi tik jei griežtai ginsi savo ribas ir nesileisi į jokius kompromisus. Antraip teks visą savaitgalį paaukoti svetimiems reikalams ir visiškai apleisti savuosius. Sekmadienį jausiesi supermoterimi.

Mano išsaugoti straipsniai