JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 asmenybės pagal Zodiaką

3 asmenybės pagal Zodiaką, nuolat iš kitų siurbiančios energiją

Nors terminas energetinis vampyras plačiai paplitęs, tiksliai sunkoka nusakyti, kokio tipo žmonės gali siurbti energiją. Viena aišku, jog energetinis vampyras turi atitinkamą savybių rinkinį, kuris taip pat būdingas ir konkrečiu Zodiaku gimusioms asmenybėms.

Jautis. Jaučio Zodiako ženklo asmenybės išskiria pasyvumu ir pesimizmu, o niekas labiau neatima energijos nei šalia esantis nusivylęs bei kritiškas asmuo. Nors Jaučio Zodiako ženklo asmenybės turi nemažai teigiamų savybių, ir pačios jaučia, jog neretai gali tapti tomis, kurios siurbte siurbe gyvybinę energiją. Kadangi jas gana dažnai aplanko pesimistiškos nuotaikos, jos jaučiasi vangios, apatiškos, nenuostabu, jog žmonės aplink jas taip pat linkę patirti analogiškus jausmus. Gal todėl jos stengiasi slėpti savo energetinį vampyriškumą ir maskuoti jį po geros nuotaikos kauke.

Vėžys. Nors laikomi vienais ramiausių bei stabiliausių Zodiako ženklų, deja, yra patys didžiausi energijos siurbėjai! Tiesa, dažniausiai Vėžiai energiją siurbia ne iš pažįstamų ar draugų, bet iš savo artimųjų. Jie geba meistriškai atimti energiją iš pavargusių šeimos narių. Vėžio taktika – apsimesti bejėgiu, niekam nereikalingu, įskaudintu ir nemylimu. Vėžį nuolatos reikia guosti, jo gailėtis, o jei artimas žmogus nesutinka jam duoti pagalbos, tegul pasiruošia. Vėžys padarys viską, jog kito energiją išeikvotų gailesčio maldavimu.

Liūtas. Liūtai mėgsta dėmesį, todėl yra linkę dominuoti visose gyvenimo situacijose. Jautresni žmonės šalia Liūtų gali jaustis nepilnaverčiai, nepasitikintys savimi, įžeisti, o tai labai veikia jų psichologinę būseną. Ne veltui ne kiekvienas gali išbūti šalia Liūtų. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi ir tuo, jog jei šalia energijos stokojantis asmuo, jie padarys viską, jog padarytų jį dar labiau pavargusiu – kalbins, siūlys išbandyti aktyvią veiklą ir t.t.

Mano išsaugoti straipsniai