JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, liepos 24–30 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę jums rūpės ne tiek asmeninė, kiek partnerio arba bendra šalies finansinė ir konkurencinė situacija. Pravartu imtis iniciatyvos, jei norite kažką pataisyti, patobulinti, apdrausti, parduoti arba įveikti teisinius, finansinius nesklandumus. Atkreipkite dėmesį į elektros įrangos saugumą, aplinkos tvarką, higieną. Savaitės pabaigoje vilios kelionės, domins tarptautiniai renginiai. Jūsų populiarumą stipriai lems akiračio platumas. Regis, dėl filosofinio nusiteikimo aplinkiniams atrodysite įdomūs, bet keistoki, nesuprantami.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite daug nuveikti. Visgi kai kas gali atsukti savo negatyviąją pusę. Galbūt už kažką teks nemažai sumokėti, atlyginti žalą. Nerimo gali sukelti artimųjų problemos. Derėtų pradėti gyventi sveikiau, gerinti įvaizdį, keisti gyvenimo būdą. Į savo gyvenamąją aplinką įneškite daugiau grožio, jaukumo. Galimas spontaniškas pasiūlymas, kurio nesinorės atsisakyti. Saugokitės elektros iškrovos. Savaitės pabaigoje ramybės neduos kūniškos pagundos bei reikalai, susiję su svetimais ar bendrais pinigais.

DVYNIAI

Šią savaitę veikiausiai manysite, kad esate labai informuoti ir jūsų požiūris teisingas, nors stiprią įtaką jums darys nepagrįsti gandai. Nieko keisto, kad kitiems kai kas kels abejonių. Verčiau nestatykite ant kortos visko, ką turite. Bendraukite taktiškai – tai jums pridės populiarumo. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, įvaizdžiui, higienai, sveikatai bei augintiniams. Artėjant savaitgaliui, aktyvės bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę. Siekite sutarimo, o ne konfrontacijos. Geri santykiai – didelė vertybė.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje bendravimas bei šeiminės pareigos reikalaus daugiau savikontrolės ir energijos, nei norėsite tam skirti. Būtina kontroliuoti emocijas, girdėti, suprasti kitus. Regis, vis labiau rūpės vasaros renginiai, konkursai. Domėsitės savo atžalų gebėjimais, poreikiais. Į tai nukreiptos pastangos bei išleisti pinigai turėtų pasiteisinti. Savaitės pabaigoje tikriausiai teks skirti laiko naminiams augintiniams, sveikatos ir grožio profilaktikai, peržiūrėti garderobą, pasiruošti daiktus kelionei ar pan.

LIŪTAS

Šią savaitę teks nemažai laiko skirti komunikacijai, interviu, pervežimams, reklamai, komercinei veiklai. Bus lengva pasimesti tarp naujienų. Tikrinkite faktus, nes ne viskas atitiks tiesą. Tai ypač svarbu, jeigu patys skleidžiate informaciją. Atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio sustiprės vidinės ramybės ir saugumo poreikis. Regis, gebėsite kurti jaukią šeiminę aplinką ne tik namuose, bet ir kitur, kur praleidžiate nemažai laiko. Savaitgalį norėsis vasaros pramogų, pasimatymų, šou renginių. Džiugins bendravimas su vaikais.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje teks gana daug dėmesio skirti finansiniams, materialiniams, verslo klausimams, lankytis prekybos centruose, pirkti suplanuotus daiktus. Galite spręsti dilemą, ar taupiai naudoti pinigus tam, ko tikrai reikia, ar verčiau leisti sau įgyvendinti slaptą norą, susijusį su kelione, dominančiu renginiu. Neatsisakykite bendravimo ir judėjimo, tačiau prioritetą teikite savo dvasiniam komfortui. Savaitės pabaigoje bus lengva susipykti, susižeisti, patirti žalos. Saugokite sveikatą ir puoselėkite namų ramybę.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje kai kurie jūsų sumanymai ar kurstymai nesulauks norimo palaikymo arba per daug kainuos. Susikaupkite, jeigu jums aktuali tarpininkavimo, buhalterinė ar komercinė veikla. Norint sėkmės, pasitikėjimo, būtini geri rezultatai. Savaitės antroje pusėje noriai bendrausite, plepėsite, domėsitės paskalomis, prekių, kelionių pasiūla. Būkite aktyvūs, vykite į renginius, ekskursijas, parodas, teikite interviu ir pan. Su dominančiais asmenimis verčiau susitikite realiai nei virtualiai.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje jums gali pristigti racionalaus požiūrio, gebėjimo realiai vertinti savo galimybes, o tai reikštų įvairius nesklandumus, nuostolius. Regis, norėsite atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienumoje. Nepraraskite atidumo kelyje. Savaitės pabaigoje jums gali pavykti užsidirbti nemažą sumelę, jeigu rimtai užsiimate verslu, tarpininkaujate. Kita vertus, draugai, artimieji gali reikšti pretenzijas, kad jie jums yra mažiau svarbūs už materialinę naudą. Pasistenkite suderinti savo ir kitų poreikius.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje kai kurie jūsų planai gali būti įgyvendinti, tačiau tam reikia draugiško palaikymo, bendradarbiavimo. Nelengva bus rasti sutarimą. Koją ims kaišioti stereotipai ir nuostatos. Nuo trečiadienio dažniau rinkitės ramybę, venkite šurmulio. Jeigu keliaujate, bus įdomių patirčių ir įspūdžių, tačiau galite jausti energijos stygių. Prieš savaitgalį tikriausiai imsitės aktyvesnės veiklos. Vilios kelionės, kitų neišbraidytos vietos. Pravartu sportuoti, ieškoti bendraminčių. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę pradėsite darbingai nusiteikę, mintyse skaičiuodami būsimą naudą. Visgi nerimą kels finansiniai ar kitokie įsipareigojimai, atsakomybė už vaikus ir pan. Gali būti, kad dalyvausite renginiuose ir aplinkiniams demonstruosite organizacinius, telkiamuosius gebėjimus. Regis, artėjant savaitgaliui, pasijus nuovargis, keistas negalavimas, nebesinorės bendrauti. Galbūt dėl to atšauksite kokį nors sutartą susitikimą, išvyką. Užsiimkite ramia veikla, kūryba. Saugokitės traumų, ugnies, tausokite save.

VANDENIS

Šios savaitės pradžia ramybės nežada. Jeigu esate išvykę ar keliaujate, nerimo gali sukelti įvykiai namuose. O jei derinate šeimos narių norus, susijusius su atostogomis ar ateities planais, kils nesutarimų. Antroje savaitės pusėje galite pasirodyti publikai, sublizgėti draugų kompanijoje. Regis, ir patys veršitės bendrauti, ir kitus trauksite prie savęs. Viskas bus gerai, jei nesusipyksite su vienaip ar kitaip jums įsipareigojusiu asmeniu. Per daug iš kitų nesitikėkite. Būkite apdairūs finansinėje srityje, nes galimi nuostoliai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje darbe, versle, kelyje galimos netikėtos problemos. Situacija susiklostys palankiau, jei būsite pakankamai atsargūs, korektiški ir lankstūs. Pasirūpinkite technikos, elektros įrangos saugumu. Nuo trečiadienio jau gebėsite objektyviau į viską pažvelgti. Labai sustiprės kelionių troškulys. Jei tik turėsite galimybių, kur nors išvyksite. Jeigu ne, vis tiek plėsite akiratį. Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju. Visgi tarp malonių dalykų pasitaikys ir pavojingų. Atsargiai kelyje, vandenyje bei su ugnimi.

Mano išsaugoti straipsniai