JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 Zodiako ženklai

3 Zodiako ženklai, kurių laukia itin sudėtingas likęs 2023 m. pusmetis

Būtent šiems Zodiako ženklams likęs pusmetis gali apkarsti.

Vėžys. Vėžiai – iš prigimties be galo geraširdingi ir nuoširdūs žmonės. Tačiau būtent todėl gyvenimas jiems lemia patirti nesėkmes. Vėžio ženklo atstovus likusiais metais žmonės dažnai išduos, paliks, įvairiais būdais apgas. Ir viskas dėl jų perdėto naivumo – neretai Vėžiai patys ant savęs pyksta dėl jo. Tačiau vėl įklimpsta į kitų žmonių spąstus patikėję jų gerumu. Ne veltui Vėžio ženklo atstovams meilėje sekasi tik tuomet, kai jie atranda ištikimą ir viską vardan meilės pasiryžusį atiduoti žmogų. Sunkesniais santykių atvejais Vėžiai paprasčiausiai palūžta…

Liūtas. Liūtai, kad ir kiek turėtų teigiamų savybių, ryškiausiai išsiskiria troškimu atsidurti dėmesio centre. Ką tai jiems suteikia? Iš vienos pusės, vidinę palaimą ir pasitikėjimą savo jėgomis, iš kitos pusės… pelno didelį antimėgėjų ratą. Todėl Liūtai likusiais metais bus priversti kovoti su tais, kurie jų nemėgsta. Neretai paprašyti kieno nors pagalbos jiems yra sunkoka, nes kiti mintyse jau aiškiai nubrėžę ribas – nuo Liūtų laikytis kuo atokiau, mat jie yra arogantiški ir pasipūtę. Tad Liūtų pasitikėjimas ir atvers jiems duris į pripažinimą, ir sujauks santykius su kitais, nulemdami jiems nesėkmę kai kuriais atvejais. Tačiau juk sėkmingi žmonės pereina ir karštą, ir šaltą, ar ne?

Ožiaragis. Ožiaragiai – itin kūrybingos, jausmingos asmenybės, tačiau jų meniška prigimtis neretai jiems likusiais metais atneš ne tik komiškas situacijas, bet ir nesėkmes. Ožiaragiai mėgsta užsibrėžti tikslus, bet jų neįgyvendinti, lygiai tas pats ir su pažadais kitiems. Apimti entuziazmo jie prisižadės, bet vėliau kitus skaudžiai nuvils. Nereikia stebėtis, kodėl kai Ožiaragiams prireikia ko nors iš kitų, daugelis laikys juos nepatikimais.

Mano išsaugoti straipsniai