JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė penktadieniui

Astrologinė prognozė penktadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 25-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien aiškiai apibrėšite savo troškimus ir tikslus. Gali atsiskleisti kai kurios jūsų galimybės, perspektyvos. Galite gauti neblogą darbo arba stažuotės pasiūlymą.

JAUTIS. Diena palanki finansinei veiklai bei piniginėms operacijoms, įvairiems atsiskaitymams, deryboms dėl paskolų, investicijų. Galite sėkmingai sudaryti draudimo sutartį, testamentą, investuoti į vaikų ateitį ir pan.

DVYNIAI. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu dalyvausite konkurse dėl projekto finansavimo, darbo vietos ar kt. Asmeninių santykių, meilės srityje taip pat kunkuliuos aistros.

VĖŽYS. Regis, turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Jeigu aktualu susirasti darbą, tinkamų bendradarbių ar bendraminčių, šiandien sukitės kaip vijurkai, nes pastangos tikrai pasiteisins.

LIŪTAS. Dalyvaukite konkursuose, žaidimuose, atverkite širdį mylimam žmogui, suteikite džiaugsmo vaikams. Galbūt laimėsite kokį nors prizą, gausite eigą projektui arba labai pasitarnausite vaikų interesams.

MERGELĖ. Regis, daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, gerovei, komfortui, vaikams. Tam išties negailėsite energijos. Be to, gali labai įtraukti sportas, atsirasti naujas aktyvus hobis ar pan.

SVARSTYKLĖS. Tai turėtų būti gera, nuotaikinga diena, skatinanti bendrauti, rašyti, komentuoti, dalintis informacija. Galimas malonus flirtas. Galite leistis į netolimą kelionę tam, kad užsidirbtumėte pinigų arba patirtumėte įspūdžių.

SKORPIONAS. Ko tik besiimtumėte, rezultatai turėtų nenuvilti. Gali atsirasti naudingų bendraminčių, padidėti jūsų populiarumas. Jeigu sudarysite komercinį ar kitokį susitarimą, jis pasiteisins. 

ŠAULYS. Ši diena turėtų būti ir produktyvi, ir maloni. Kūrybinės ir dalykinės pastangos duos puikių rezultatų. Be to, rasite laiko paflirtuoti, sužibėti sąmoju, pagerėjusia išvaizda.

OŽIARAGIS. Šiandien gali būti puiku ilsėtis po atlikto nemenko darbo, pasiekto norimo rezultato, aktyvios pramogos ar pan. Atsipalaidavimui rinkitės ramią asmeninę erdvę, o ne triukšmingą draugiją.

VANDENIS. Puiki diena ir darbui, ir visuomeninei veiklai, ir meilei. Neatsisakykite renginių, susitikimų su bičiuliais arba su publika, visuomene. Tiktų eiti ir į darbo pokalbius, teikti interviu.

ŽUVYS. Šiandien bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį ir parodyti, kad esate šio to verti. Yra tikimybė, kad sustiprinsite savo įtaką. Svarbu santūriai reikšti mintis, nieko konkrečiai nežadėti.

Mano išsaugoti straipsniai