JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė

AVINAS. Regis, rasite malonių akimirkų kasdienybėje. Šeiminiai santykiai gali dovanoti ramybę ir atgaivą. Mielai laiką leisite namuose ar gamtoje su artimiausiais žmonėmis.

JAUTIS. Pajusite pasitikėjimą savo jėgomis, komunikabilumu. Vyksite į svečius, renginį arba patys organizuosite iškylą. Bus smagu pabendrauti su giminaičiais, draugais.

DVYNIAI. Regis, pajusite geros energijos gūsį. Būsite linkę prisitaikyti prie kitų žmonių, paisyti jų nuomonės. Turėsite nemažų išlaidų, tačiau jos bus malonios. Malonumo teiks skanus maistas, lengvi pokalbiai, flirtas.

VĖŽYS. Šiandien nestokosite kūrybingumo ir geros nuotaikos. Ženkite pirmą žingsnį, jeigu trokštate su kuo nors susitaikyti ar labiau suartėti. Turbūt pavyks jaukiai pavakaroti mieloje kompanijoje.

LIŪTAS. Šį malonų ketvirtadienį skirkite atsipalaiduoti ir meninei veiklai. Neverskite nei savęs, nei kitų daryti to, kam reikia daug jėgų ir aktyvaus bendravimo. Susitelkite į save, saugokite asmeninę erdvę.

MERGELĖ. Nestigs bendravimo ir susitikimų su draugais, pažįstamais žmonėmis. Stenkitės derinti savo ir artimo žmogaus poreikius, planus, kad ne tik jums, bet ir šalia esantiems būtų gera, jauku.

SVARSTYKLĖS. Ši diena neleis pamiršti kai kurių pareigų. Norėsis arba teks reikštis viešumoje, atsidurti dėmesio centre. Arba tiesiog ieškosite savirealizacijos galimybių. Regis, būsite linkę politikuoti.

SKORPIONAS. Šiandien kurkite nuotaiką bei aplinką, kupiną nekasdieniškų įspūdžių. Iš kelionės gali grįžti artimas žmogus arba jūs patys kažkur toliau vyksite. Galite sudalyvauti konferencijoje ar pan.

ŠAULYS. Šiandien jums neteks sukti galvos, kuo užsiimti. Neblogo pasiūlymo galite tikėtis iš mažai pažįstamo asmens, naujo gerbėjo. Sudarykite numatomų pirkinių, išlaidų planą prieš išlėkdami apsipirkti.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite emocionalūs, jausmingi. Regis, jums labai reiks namų bei artimųjų šilumos, komforto. Branginkite savo ir kitų jausmus, vertinkite geranoriškas pastangas.

VANDENIS. Jeigu šiandien savo kūrybinę energiją nukreipsite į išvaizdos, stiliaus keitimą, tai rezultatai turėtų nenuvilti. Bet kuriuo atveju, kils noras puoštis, kurti tobulėjimo planus.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti nuotaikinga. Geriausiai jausis tie, kurie myli ir jaučiasi mylimi arba turi kūrybišką hobį ir nelinkę skųstis gyvenimu. Regis, neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti, paflirtuoti. Jūsų dėmesiu ypač džiaugsis vaikai.

Mano išsaugoti straipsniai