JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Labiausiai santykiams ir meilei atsidavę Zodiako ženklai

Labiausiai santykiams ir meilei atsidavę Zodiako ženklai

Meilės astrologija – subtilus mokslas, pagrįstas jausmais, kurie kiekvieno zodiako ženklo atstovo yra skirtingi.

Esame skirtingi, visi mylime savaip. Kažkas viską padarytų dėl partnerio, kažkas – dėl savęs. Kiekvienam zodiako ženklui parinktas vis kitoks kelias, vedantis į meilę. Nenukrypti nuo koordinačių galima puoselėjant tinkamą požiūrį į šį stebuklingą jausmą. Zodiako ženklų, kuriems sunkiausia išsaugoti meilę, reitingas atvers jums kortas.

1 vieta – Skorpionas

Skorpionas – vienas iš keisčiausių ženklų, kai prieinama iki rimtų santykių. Skorpionai klastingi, nes sumaniai maskuoja savo tamsiąją pusę humoru, rūpestingumu. Dėl šios priežasties jų meilės ryšiai nebūna laimingi.

Nesumanykite patikrinti jų žaidimo. Kol kiti zodiako ženklai iš visų jėgų stengsis sutvirtinti meilės sąjungą, užglaistyti visus plyšius, Skorpionai tylėdami ims veikti savo interesų labui. Jie net pasamdys detektyvą, kuris jus seks, kad paskui galėtų pateikti visus prieš jus surinktus įrodymus.

Jie mano, kad šaltumas santykiuose – tik dėl jūsų kaltės. Pagal astrologiją, Skorpionai sugeba mylėti, bet tik kartą gyvenime. Paskui tenka rinkti jų sudaužytos širdies šukes, jei, žinome, jie jums tai leidžia.

2 vieta – Dvyniai

Nelaimingų santykių sąraše Dvyniams atiteko antra vieta, nes jie jaučiasi sutrikę, net būdami šalia mylimo žmogaus. Jiems meilė – savotiška loterija, o mėgstamas žaidimas – nuolat permesti atsakomybę partneriui, kad jis vietoje jų viską perprastų, ypač jų jausmus. Jie dažniausiai laikosi įsikibę meilės, nes paprasčiausiai bijo vienatvės.

Dvyniai – nelengvi partneriai, nes jiems būdingi prieštaravimai, įtarumas ir nepasitikėjimas. Štai jie jus myli, štai jau nekenčia dėl jiems patiems nesuprantamos priežasties. Retai kam užtenka nervų ištverti Dvynius. Tai iš tiesų herojiškas žygdarbis.

3 vieta – Mergelė

Mergelės patenka tarp zodiako ženklų, kuriems sunku išlaikyti meilę, nes Mergelės neatskleidžia savo tikrosios natūros. Iš Mergelių santykiuose galima laukti bet ko. Šaltumas, kurį Mergelės demonstruoja partneriui, nesuteikia joms daugiau balų. Bet tai tik kaukė – tipinės Mergelės viduje kunkuliuoja aistros, paranojiškos mintys ir audringas temperamentas.

Meilėje Mergelės – prievaizdai ir analitikai, jas reikia griežtai kontroliuoti. Jei jūsų santykiuose su šiuo zodiako ženklo atstovu ar atstove vyrauja taika ir ramybė, būkite tikri – jums taip tik atrodo. Mergelės galvoje nuolat sukasi neracionalios mintys, kurios staiga susidėlioja į loginę grandinę ir jus užgriūna.

4 vieta – Žuvys

Žuvims būdinga dramatizuoti kiekvieną smulkmeną, suteikti jai visatos katastrofos reikšmę. Jei jums prie širdies monospektakliai, džiaukitės patekę į Žuvų glėbį. Romantiškos, jautrios prigimties žmogui gali būti sunku ištverti visą įsimylėjusio vandens ženklo emocijų škvalą.

Žuvys – iš tų žmonių, kurie rašo eiles, siunčia mielas žinutes, įjungia romantišką muziką, gieda odes ir aistringai prisipažįsta apie savo jausmus. Bet pasaka truks iki pirmo nesutarimo. Tai suteiks jiems skausmo, kuris vėliau virs meno kūriniu arba nuslėptu įtūžiu.

5 vieta – Vėžys

Vėžiams nerūpestingumas per sekundę gali virsti beprotybe, nes juose prisikaupę minčių ir emocijų, kurie veikiau blogiau už bet kokias neigiamas programas. Taip yra todėl, kad Vėžiai šventai tiki meile visam gyvenimui ir jaučia pareigą šeimai. Sukurdami šeimą jie pasižada būti išmintingi, nepaiso tik savo principų, todėl tampa nelaimingi.

Vėžiai – emocionaliausias zodiako ženklas, jiems labai reikia šeimos, santykių, atsidavimo, partnerystės ir harmonijos. Bet jiems sunkiau nei kitiems puoselėti stiprius jausmus, nes Vėžiai stipriai nepasitiki savimi ir dėl to sunkumai išmuša juos iš vėžių. Žinoma, jų sąjunga nebūtinai iširsta, bet laimės tokioje šeimoje greičiausiai nebus.

6 vieta – Liūtas

Liūtai – pikčiausi buvusieji, nes niekas negali palikti Liūto. Jų karališkoji didenybė ir stiprus ego trukdo mylėti kažką kitą, išskyrus save. Užmezgę santykius jie tiki, kad tai visam laikui ir kad juos palikti neįmanoma dėl jokios priežasties. Kitaip tariant, pradėdami draugauti su Liūtu, būkite pasirengę, kad teks taikytis su jo silpnybėmis ir ydomis.

Jiems gyvybiškai būtina, kad jais žavėtųsi, kad jie puoštų tiek jus, tiek visą šeimą. Šis zodiako ženklas dosnus, gali duoti mylimam žmogui labai daug, bet pirmoje vietoje jam visada bus savi poreikiai. Todėl Liūto elgsenoje dažnai galima pastebėti tironiškumo, egoizmo apraiškų. Be to, patys to nepastebėdami, jie stumia mylimą žmogų žengti žingsnį, kuris bus ne jų naudai.

7 vieta – Vandenis

Pasirodo, Vandeniams gana sunku išsaugoti meilę. Jie krečia kvailystes, laužo taisykles, peržengia ribas. Visa tai suteikia jiems žavesio, bet už tokio elgesio slypi subtiliausios emocijos, didelis jautrumas, pažeidžiamumas.

Vandeniai – laisvę mylintis zodiako ženklas, kuris vargu ar sugebės ilgai išlaikyti rimtus santykius. Jiems paprasčiau nukreipti energiją kita linkme, negu atverti širdį. Būtent dėl nesugebėjimo išreikšti emocijas ir parodyti tikruosius jausmus dažniausiai įvyksta skyrybos, po kurių Vandeniai ilgai gydosi žaizdas, o paskui užmezga naujus santykius, ruošdamiesi eiliniam užburtam ratui.

8 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės – romantiškiausias zodiako ženklas, kuris toks ir išlieka net po skaudžiausio išsiskyrimo, išdavysčių ir neištikimybės. Jos puikiai žino, kad vėl ras meilę, o su šiuo partneriu tiesiog buvo nepakeliui. Dvasingumo ir harmonijos etalonas retais atvejais ryžtasi keisti dekoracijas. Mokėjimas visur išlaikyti balansą stipriai padeda kurti laimingus santykius. Tiesa, neretai viršų paima puikybė. Svarstyklės gali parodyti ir kitą, ne pačią maloniausią savo pusę, ypač jei išduosite jų pasitikėjimą. Sunku išprašyti iš jų antrą šansą, net klūpant ant kelių. Jos išsiskiria kartą ir visiems laikams, nutraukia visus ryšius ir išbraukia jus iš savo gyvenimo.

9 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai – organizuotos, asmenine sėkme suinteresuotos asmenybės. Jiems svarbiausia – materialinė nepriklausomybė, o jau paskui visa butaforija su jausmais. Todėl, kol jie nesulauks savo jausmų Olimpo, tuščiai lauksite iš jų audringų jausmų ir romantiškų žygdarbių.

Žinoma, Ožiaragiams, kaip ir visiems žmonėms, reikalingas palaikymas, tačiau tik tokiu atveju, jei nesimaišote jiems po kojom. Galiausiai jie laikys nenusisekusius santykius patirtimi ir greičiau išsiskirs, nei bandys kažką kurti iš griuvėsių. Jie susitvardantys, šalti, bet labai patikimi žmonės.

10 vieta – Jautis

Žemės ženklas, kuris taip apgirsta nuo svajonių apie tvirtą šeimą, stabilumą ir vienas kito palaikymą, kad dažnai nepastebi nesutarimų. Tiesa, Jaučiams tai visiškai netrukdo patirti laimę meilėje. Tokie žmonės įpratę veikti savarankiškai ir nepaisyti mylimo žmogaus nuomonės. Užtai jie stipriai atsidavę, švelnūs ir rūpestingi – visa tai pridengia jų perdėtą iniciatyvumą.

Jaučiai pavydūs, pasirengę kovoti už savo laimę, kad paskui galėtų apsupti partnerį meile ir rūpestingumu. Bet jei išduosite jų pasitikėjimą, kelio atgal nebus. Jie atleidžia daug, tačiau nieko nepamiršta.

11 vieta – Šaulys

Šauliai turi vertingą savybę – moka gyventi šia akimirka, todėl ramiai reaguoja į permainas. Tokie žmonės užkrečia savo optimizmu, pataiso partneriui nuotaiką. Net esant situacijai be išeities, kai jausmams kyla grėsmė, Šauliai sugeba rasti plyšelį ir viską ištaisyti vardan laimės.

Kita vertus, kritiški, racionalūs Šauliai gali be regimų priežasčių įskaudinti mylimą žmogų. Patikėkite, Šauliai niekada nepajus sąžinės graužimo jus skaudindami – jie paprasčiausiai šito nepastebi. Jie mėgsta ir vertina dinamiką santykiuose, todėl iš anksto pagalvokite, ar esate pasirengę kartu siekti aukštumų, nuolat augti ir tapti geresni.

12 vieta – Avinas

Meilės reikaluose Avinas – aistringiausias ir švelniausias zodiako ženklas. Jeigu jie nusprendė mylėti, patikėkite – eis iki galo. Šeimoje iš visų jėgų stengiasi išlaikyti romantišką aurą, tad sulauksite dovanų ir staigmenų. Jie mėgsta stebinti, ypač jei mokate įžiebti jų jausmus. Savo norus Avinai išsako tiesiai, grubiai, kartais net nešvankiai. Karšti, seksualūs šio zodiako atstovai neslėps savo pomėgių, todėl teks su jais taikytis. Užtai jie įkaitina ir sužavi iš pirmo žvilgsnio, nepalikdami kelio atgal.

Dažniausiai tokiems žmonėms nesunku išsaugoti meilę, nes jie nuolat įtrauka į sąjungą naujų, ryškių jausmų. Pagaliu į ratus kiša tik perdėtas iniciatyvumas ir globėjiškumas. Impulsyvūs Avinai gali taip užsižaisti, kad partneris liks antrame plane, o tada nesutarimai neišvengiami. Bet tai – menka jų nuodėmė. Būti kartu su Avinu – reiškia visada būti budriems ir tempti apklotą į savo pusę.

Mano išsaugoti straipsniai