JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 2–8 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę būsite linkę bendrauti, dalintis idėjomis net su tais, kurie gali jomis savanaudiškai pasinaudoti. Toks patiklumas gali būti nuostolingas. Regis, būsite gana nekritiški ir neatsparūs dezinformacijai. Pasitelkite gilesnę įžvalgą, gerai pagalvokite prieš išsakydami savo nuomonę. Savaitės antroje pusėje daug dėmesio skirsite nuosavybės, šeiminiams, vaikų klausimams. Tai išeis į naudą. Tačiau dėl kitų reikalų gali susikirsti jūsų ir sutuoktinio ar verslo partnerių interesai. Saugokitės ugnies, avarijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nerimausite dėl verslo, pinigų, išlaidų, finansinių peripetijų. Bus daug impulsyvumo, nervingų situacijų. Rūpinkitės savimi ir nekenkite kitiems – tai bus geriausia taktika. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, bendra šeimos gerove. Pasirūpinkite garantijomis, rekomendacijomis. Yra tikimybė, kad sudarysite sutartį, gausite norimą kreditą ar kt. Savaitgalį apsiribosite buitimi ir įprastais malonumais ar poilsiu jaukioje aplinkoje, sodyboje ar pan.

DVYNIAI

Savaitės pradžia nepalanki konkretiems sprendimams. Būsite kupini apgaulingų iliuzijų arba galite susidurti su intrigomis, apgaulėmis. Be rimto reikalo nesireikškite viešumoje, neskleiskite nepatikrintos informacijos. Saugokite sveikatą. Jei norite sėkmės, kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Tokiu būdu galite pagerinti savo įvaizdį. Artimas žmogus pritars jūsų pastangoms dėl šeimos gerovės, į tai nukreiptoms išlaidoms. Savaitgalį itin prižiūrėkite vaikus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali būti netikėtų susitikimų, neįprastų susipažinimų. Galbūt staigmenų pateiks žmogus, su kuriuo susipažinote kelionėje arba iki šiol bendravote tik virtualiai. Svarbu nebūti patikliems bei kitų atžvilgiu elgtis sąžiningai. Regis, geriau seksis, jei užsiimate ramia, meniškumo ir intuicijos reikalaujančia veikla. Artėjant savaitgaliui, energijos padaugės. Situacija gali būti įdomi, gausite daug informacijos. Visgi, neįvertinę savo jėgų, galite ką nors sugadinti, išprovokuoti pavydą, agresiją.

LIŪTAS

Šią savaitę nestigs politikavimo, nelengvų darbų ir kalbų apie tai. Gali tekti aiškintis įvairius nesusipratimus, ir nėra garantijų, kad dėl to nekils dar didesnių nesusipratimų. Jūsų ketinimai gali būti suprasti klaidingai. Pasisaugokite finansinės apgaulės. Visgi kai kurie kontaktai turėtų džiuginti. Svarbu, kad susitarimai būtų prasmingi. Artėjant savaitgaliui, būsite linkę atsiriboti, vengti bet kokios įtakos, raginimų, spaudimo. Jums išties reikės poilsio, asmeninės erdvės. Saugokite sveikatą.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje gali būti aktualu konsultuotis teisės klausimais, mokyti(s) ar dalyvauti intelektinėse diskusijose ar kt. Pasitaikys nenoro jus suprasti, oponavimo, manipuliavimo, bandymų klaidinti. Kita vertus, jums seksis ugdyti augančią kartą, užsiimti projektine veikla ar pan. Turbūt pasiteisins pastangos užsidirbti pinigų ar pigiau sutvarkyti aktualų reikalą. Savaitės pabaigoje jums rūpės ne vien asmeniniai, bet ir draugų, kitų žmonių poreikiai, interesai. Kai kurios pramogos gali būti pavojingos ir per brangios.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje atsikratykite susikaupusio šlamšto, peržiūrėkite dokumentus, nevenkite pasidomėti įstatymais ar dominančios srities ypatumais. Galite staiga sužinoti, kad privalote kažkur vykti ar skubiai išsiųsti dokumentą, paruošti informaciją ar pan. Regis, jūsų dėmesys kryps į švietimo, mokslo, kultūros, užsienio aktualijas. Galbūt turėsite progą nekasdieniškai praleisti laiką, pasisemti naujų žinių. Savaitgalis žada galimybę susitikti su senais draugais ar nuvykti į dominantį renginį. Saugokitės traumų.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžia nepašykštės emocinės įtampos asmeniniuose santykiuose, netikėtų pagundų ar ekscesų. Jeigu ieškosite nuotykių, veikiausiai jų rasite, tačiau po to ateis metas mokėti už malonumus. Būkite atidūs, jeigu teks tvarkyti finansinius, buhalterinius dokumentus, ruošti ataskaitas. Nuo ketvirtadienio daugės dvasinių interesų, intelektinės veiklos. Galbūt ruošitės kelionei, konferencijai. Savaitgalį nerimausite dėl ateities, globalinių problemų. Turiningai leiskite laisvalaikį. Itin venkite rizikos kelyje.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje savo aplinkoje pastebėsite nemalonių smulkmenų, trikdančių įprastinę darbotvarkę ar rimtesnius planus. Galbūt rūpesčių sukels senyvas artimas žmogus ar nekokia partnerio emocinė būklė. Aplinkybės gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros, nuomonės skiriasi nuo jūsiškių. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti. Savaitgalį gausite įdomios informacijos, kuri gali praversti ateityje. Saugokitės ugnies, avarijų, nuostolio, seksualinės prievartos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę nerimo gali sukelti artimos aplinkos žmonės, vaikai. Galite neatsispirti pagundai įsitraukti į rizikingą žaidimą, eiti į atranką, konkursą ar kt. Jeigu turite daug energijos, pravartu rimtai kibti į darbus, daugiau pasportuoti, pasirūpinti augintiniais. Aštrios diskusijos su oponentais gali nuo ginčų galiausiai pereiti prie konstruktyvių susitarimų. Bet kuriuo atveju ieškokite naujų variantų, jeigu planas A ar B nepavyktų.Savaitgalį lengva išprovokuoti pavydo sceną. Saugokitės agresijos, ugnies, avarijų.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje bus nelengva. Kitus erzins jūsų ekscentriškumas, keistas požiūris. Labai gerai pagalvokite, jeigu norite investuoti be garantijų arba kažkur toli vykti be draudimo. Visgi originali vaizduotė, įkvėpimas leis kūrybingai padirbėti. Negailėsite pastangų ir laiko grožio paslaugoms, sportui. Augančiai kartai taip pat turėtumėte skirti didesnį dėmesį. Savaitgalio situacija neleis mėgautis vien savaitgališku atsipalaidavimu ir pramogomis. Daug laiko pasiglemš techniniai, ūkiniai rūpesčiai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas ar prarasti kitų pasitikėjimą, jei pasiduosite dezinformacijai, abejotinoms pagundoms, silpnybėms. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Iš psichologiškai įžvalgaus žmogaus galite gauti išmintingą patarimą. Jeigu įmanoma, daugiau dėmesio skirkite tvarkai darbe ir namuose. Prieš savaitgalį kažkas gali jus įkvėpti pasilinksminimams, sportui, konkursams. Saugokitės prievartos, ugnies, nuostolio.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Mano išsaugoti straipsniai