JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Itin tiksli Zodiako ženklų prognozė pagal kardinalų

Itin tiksli Zodiako ženklų prognozė pagal kardinalų, fiksuotą ar kintantį aprašymus

12 zodiako ženklų galima suskirstyti daugybe skirtingų būdų. Jūs tikrai žinote savo saulės ženklą – savo „pagrindinį“ zodiako ženklą, kurį lemia jūsų gimimo mėnuo ir data. Tie, kurie yra šiek tiek labiau išmanantys, žino, kad gimimo diagramoje taip pat yra ir Mėnulio ženklas (apskaičiuojamas pagal mėnulio padėtį žmogaus gimimo metu ir atspindi to žmogaus emocinį, vidinį pasaulį) bei Kylantis ženklas, dar vadinamas Ascendantu ( tai susiję su zodiako ženklu, kuris buvo rytų horizonte, kai gimėte ir lemia jūsų socialinę asmenybę).

Kiekvienas ženklas taip pat priklauso vienam iš keturių elementų (dar vadinamų dublikatais) – ugniai, vandeniui, žemei ir orui. Žinodami tai, galite suprasti savo prigimtį ir suprasti, su kuo galite geriausiai sutarti, o ko geriau privengti. Pavyzdžiui, Skorpionas ir Žuvys gali turėti skirtumų, tačiau jie abu iš prigimties yra vandens ženklai, todėl jie gali užmegzti išskirtinius romantiškus santykius ar tapti ypatingais draugais, nes gali toleruoti vienas kito emocinę prigimtį.

Koks dar yra zodiako ženklų skirstymo būdas?

Kitas, mažiau žinomas ženklų skaidymo būdas, yra modalumas (taip pat žinomas kaip keturkampis, nes kiekvienoje grupėje yra po keturis zodiako ženklus). Astrologijoje yra trys modalumai – kardinalus, fiksuotas ir kintantis. Tai unikalūs būdai, parodantys kaip kiekviena ženklų grupė išreiškia savo energiją, reaguoja į aplinkybes ir keliauja per gyvenimą. Štai kaip jie skirstomi:

  • Kardinalūs ženklai: Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis
  • Fiksuoti ženklai: Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis
  • Kintantys ženklai: Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys

Pavyzdžiui, jei rengtumėte vakarienę, ji būtų tokia: Kardinalai būtų tie, kurie nustato datą, išsiunčia kvietimus, sutvarko svečių sąrašą ir parenka meniu. Fiksuoti ženklai būtų „darbiniai arkliai“, kurie perka ir gamina maistą bei padengia stalą. Kintantys ženklai būtų tie, kurie pabaigoje viską sujungia, atlikdami paskutinius patobulinimus ir užtikrindami, kad estetinis stalo vaizdas būtų tobulas.

Taigi, pažiūrėkime, kuo kiekviena ši grupė pasižymi:

 

Kardinalūs ženklai

Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis

Kardinalūs ženklai yra tie ženklai, kurie pradeda kiekvieną sezoną. Taigi pietinio pusrutulio gyventojams Avinas žymi rudens pradžią, Vėžys – žiemą, Svarstyklės – pavasarį, o Ožiaragis – vasaros pradžią. Tiems, kurie gyvena šiauriniame pusrutulyje, Avinas žymi pavasario pradžią, Vėžys pradeda vasarą, Svarstyklės pradeda rudenį, o Ožiaragis – žiemos pradžią. Dėl šios priežasties jie vadinami zodiako lyderiais, tendencijų kūrėjais ir „idėjiniais žmonėmis“.

Jie yra vizionieriai – jie gali labai gerai toleruoti naują pradžią ir pokyčius, taip pat sugeba kurti įvairiausius dalykus tarsi iš nieko. Nors jiems gali būti sunku įgyvendinti savo sumanymus, tačiau būtent jais galite pasikliauti, kad jie sukurs sėkmingas idėjas ir padės tvirtus pamatus joms įgyvendinti.

Fiksuoti ženklai

Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis

Jei kardinalūs ženklai yra tie, kurie pradeda viską, fiksuoti ženklai vykdo šiuos planus, tvirtai laikydamiesi tikslo. Šie zodiako ženklai yra „darytojai“, pasižymi darbštumu ir puikiai įgyvendina kardinalių ženklų išsakytus planus.

Jie mėgsta kurti užduočių sąrašus, yra patikimi, kai kalbama apie veiksmų ėmimąsi planams įgyvendinti, ir yra orientuoti į atsidavimą. Kadangi jie yra modalumo stabilizatoriai, nenuostabu, kad fiksuoti ženklai yra kiekvieno sezono viduryje – juk jie turi stabilizuoti padėtį tarp kardinalų ir kintančių zodiako ženklų.

 

Kintantys ženklai

Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys

Kaip jau tikriausiai atspėjote, kintantys ženklai reiškia kiekvieno sezono pabaigą. Planas gali būti sukurtas kardinlių zodiako ženklų, įgyvendintas fiksuotų zodiakų ženklų dėka, o ištobulintas iki maksimalaus rezultato būtent kintančių zodiako ženklų. Šie zodiako ženklai yra tarsi vyresnieji – jie išmintingi ir žino, kad viskas turi savo pabaigą, todėl jų vaidmuo – paruošti visus kitus metų laikų kaitai.

Nepriklausomai nuo to, ar šios pabaigos yra geros, ar blogos, kintantys ženklai turi galią protingai ir teigiamai pakeisti bet kokią situaciją, kad ji būtų baigta idealiai. Dažnai vadinami modalumo „chameleonais“, jie yra lanksčiausi ir labiausiai prisitaikantys zodiako ženklai iš visų likusių ženklų.

Mano išsaugoti straipsniai