JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 21 - 10 23)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 21 – 10 23)

Savaitgalio šaltį nustelbs nuotykių svaigulys – tik spėk jam pasiruošti!

Avinas.Savaitgalį Avino ženklo atstovėms būdingą harmoniją gali išbalansuoti aplinkoje besikaupianti įtampa. Tau svarbiausia kiekvienoje situacijoje įžvelgti ne konfliktą, bet galimybę. Tai puikus metas į kai kuriuos dalykus pažvelgti iš platesnės perspektyvos.

Jautis. Jaučio ženklo atstovės, kurios paprastai gyvenimu žengia stabiliai ir užtikrintai, šį savaitgalį gali pajusti vidinį energijos užtaisą. Tikėtina, kad jausiesi taip, lyg žemė po tavo kojomis būtų įkaitusi iki raudonumo, ir tau reikia bėgti ir nesustoti, kad nenusidegintum. Jausiesi dar labiau nepriklausoma ir savarankiška, nei paprastai, tad pasinaudok šiuo jausmu.

Dvyniai. Dvynių ženklo atstovių laukia karštas savaitgalis. Tavyje degs labai karšta ugnis ir tau patariama ja pasinaudoti siekiant savo tikslų. Nusipirk seniai patikusį drabužį ir kokiame nors savaitgalio vakarėlyje ar kitame renginyje išdidžiai pademonstruok, kaip jis tau tinka. Imkis iniciatyvos ir naujam gyvenimui prikelk kokį merdėjantį projektą.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovės savaitgalį gali pajusti nenumaldomą norą pakilti ir eiti į priekį, bet tuo pačiu jausi, kad dar nesi pasiruošusi. Greičiausiai, nejausi tvirto pagrindo po kojomis, kad žengtum kitą žingsnį.

Liūtas. Liūtų ženklo atstovėms šį savaitgalį gali pasirodyti, kad viskas vyksta pernelyg sparčiai. Nepamiršk, kad tau nebūtina nerti į patį įvykių sūkurį – ramiausiai gali likti nuošalyje ir veikti kaip esi įpratusi, metodiškai. Suteik sau laiko surinkti faktus, kurių tau reikia prieš priimant svarbų sprendimą ar paruošiant puolimo strategiją.

Mergelė. Savaitgalį sunkiai seksis susikaupti – juk aplink virte verda gyvenimas, tiek visokių įdomybių, net akys raibsta. Visą dieną kas nors patrauks dėmesį, žadins smalsumą. Kita vertus, būsi atviras įvairioms idėjoms. Beje, patartina įsiklausyti į patarimus, nuskambėjusius tarsi atsitiktinai pamokymus.

Svarstyklės. Savaitgalį aplinkybės klostysis taip, kad nebus kada atsipalaiduoti ir veikti tai, ko norisi ar kas atrodo reikalinga. Priešingai – teks šokti pagal svetimą dūdelę ir paklusti taisyklėms, kurios galiausiai pasidarys visiškai priimtinos.

Skorpionas. Sekmadienis palankus nestandartiniams sprendimams ir ryžtingiems, bet apgalvotiems veiksmams. Nors disciplinos požiūriu ši diena ne pati geriausia, bet rezultatai gali būti labai puikūs. Svarbiausia – nespausti aplinkinių, jiems neįkyrėti, palikti jiems pasirinkimo laisvę.

Šaulys. Tavo gebėjimas vienu metu daryti kelis darbus šį savaitgalį pravers. Informacija plūs, o tu galėsi atsitraukti ir džiaugtis žinių nauda. Su įsakmiai besielgiančiais žmonėmis gali kilti konfliktas. Atsimink, kad seni elgesio modeliai ne visada geriausi.

Ožiaragis. Šiandien atrodys, kad visi nusiteikę priešiškai. Menkiausias tavo veiksmas sulauks pasipriešinimo. O kuo labiau užsispyręs būsi, tuo sunkiau bus siekti progreso. Tavo užduotis šį savaitgalį – į kiekvieną situaciją įnešti žaismingumo

Vandenis. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Žuvys. Dėl neryžtingumo gali likti stovėti stotyje, o visi traukiniai jau bus nuvažiavę. Šok bent jau į paskutinį, kuris vyksta tau reikiama kryptimi. Šios dienos netinkamos laukti, kol pasitaikys palankių progų.

Mano išsaugoti straipsniai