JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Zodiako ženklas

Zodiako ženklas, kuris iki 2017 metų turi pasisaugoti

Artėjantys 2017 metai, prognozuojama, ramūs nebus. Daugelio žmonių gyvenime įsivyraus chaosas, kils nesusipratimų asmeniniuose santykiuose, gali atsirasti problemų sprendžiant darbinius klausimus.

Vis dėlto vienam Zodiako ženklui iki Naujųjų metų reikėtų itin atidžiai žvalgytis aplinkui. Tai yra…

Liūtai. Liūtams šiuo metu ne pats ramiausias metas. Ir viskas dėl to, jog jų Zodiako ženklui prognozuojami kivirčai su artimais žmonėmis. Nors Liūtai, kad ir kokie išaukštinantys save bebūtų, neretai geba užglaistyti kylančius ginčus su artimais žmonėms, iki Naujų metų taps tikrais aršuoliais. Deja, bet artimi žmonės nebus linkę nusileisti, todėl galimi rimti barniai su šeima, mylimuoju ar artimais draugais.

Iki 2017 metų Liūtams prognozuojama ir ne pati geriausia savijauta. Gali būti, jog neigiamai Liūtus veiks šaltėjantys orai – prastės sveikata, kibs peršalimo ligos, labai sausės oda. Liūtams vertėtų pasisaugoti ir stresinių situacijų, kurias patirdami jie toli gražu neatsipirks keliomis nemigos naktimis. Įtampa Liūtus gali taip išbalansuoti, jog jie jausis visiškai išsekę.

Taigi vidiniai konfliktai bei sveikatos bėdos eis koja kojon su Liūtais. Ar tai reiškia, jog šiam Zodiako ženklui vertėtų sunerimti? Na, aklai kliautis nesėkmių prognozėmis nederėtų, tačiau pasaugoti save ir savo aplinką būtų neprošal.

Mano išsaugoti straipsniai