JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 30 - 10 01)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 30 – 10 01)

Iš šilto ir saulėto rugsėjo žengiame į lietingąjį spalį. Ką mums atneš paskutinis pirmo rudens mėnesio savaitgalis?

Avinas. Šeštadienį paaštrės teisingumo jausmas, iš visų jėgų grumsiesi už savo ar ko kito interesus. Šiaip jau visai sveika kartais parodyti nemandagiam žmogui jo vietą. Tik bėda, kad šeštadienį perdėtai jautriai reaguosi ir tau atrodys, kad visi kėsinasi į tavo teises ir erdvę. Sekmadienį tave ilgam išmuš iš vėžių.

Jautis. Šeštadienį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai… O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai. Na, anksčiau ar vėliau teks imtis kurti iš chaoso tvarką. Visame kame.

Dvyniai. Sekmadienį atskleisi organizatoriaus talentus, net jei iki šiol nė nenumanei, kad tokių turi. Aiškiai suformuluoti užduotį, paskirstyti darbus, įžiebti entuziazmo – tau šiandien nieko nebus neįmanoma. Jei nebus kam vadovauti, bent jau savo dieną susiorganizuosi kuo puikiausiai, o tai jau šis tas.

Vėžys. Šiandien visos sėkmingiausios mintys, sumaniausi projektai sies su žmonėmis. Būk matomas, įvykių centre – čia tavo sėkmės paslaptis, bent jau šiandien. Gali būti, kad šeštadienį dėl komunikabilumo, žavesio sugebėsi užmegzti tikrai naudingų pažinčių. Sekmadienis tau kuo palankiausia diena. Nebūsi vienišas, priešingai – aplinkiniai tiesiog pešis dėl tavo draugijos ar dėmesio.

Liūtas. Šeštadienį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą. Sekmadienį laukia daug planuotų ir neplanuotų susitikimų – kiekvienas gali būti neeilinis.

Mergelė. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Svarstyklės. Pats metas pamaišyti kosminį katiliuką, o ypač dėl to, kad visiškas mėnulio užtemimas atsidurs jūsų bendravimo zonoje. Kreipk dėmesį į tai, ką sakai, kaip sakai ir kam sakai. Kantrybė tikrai yra dorybė, ypač kai Plutonas jau penkis mėnesius snaudžia tavo šeštuose sunkaus darbo ir tarnavimo kitiems namuos

Skorpionas. Meilės deivė Venera patarpininkaus, tad savaitgalį galimos naujos pažintys. Pats metas, juk šitaip norisi naujų vėjų. Jaunatis nuo penktadienio skatins imtis naujų darbų, negailėti pastangų. Gali tekti gailėtis savaitgaliui duoto pažado. Na bet pažadas yra pažadas, teks jį vykdyti.

Šaulys. Meilės deivė Venera patarpininkaus, tad savaitgalį galimos naujos pažintys. Pats metas, juk šitaip norisi naujų vėjų. Jaunatis nuo penktadienio skatins imtis naujų darbų, negailėti pastangų. Gali tekti gailėtis savaitgaliui duoto pažado. Na bet pažadas yra pažadas, teks jį vykdyti.

Ožiaragis. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį.

Vandenis. Nereikalauk iš vaikino įrodymų, kad tave tikrai myli, tai gali ilgam sugadinti santykius, nes taip parodysi nepasitikinti ir juo, ir savimi. Vienišės sulauks sėkmės tarp pažįstamųjų ir interneto draugų. Žodžiu, savaitgalis bus palankus toms, kurios trokš nuotykių ir pasimatymų.

Žuvys. Šeštadienį panorėsi pakeisti gana rutinišką pastarojo meto gyvenimą ir stačia galva nerti į nuotykius ar į iššūkius. Nesipriešink šiam troškimui – iš tiesų atėjo metas permainoms. Žvaigždės įspėja – jei užgniauši norą pasielgti spontaniškai, iš širdies, vėliau stipriai gailėsiesi. Sekmadienį teks susikaupti ir užbaigti tai, kam nelikdavo laiko visą savaitę. Aplinkiniai lyg susitarę trukdys visais įmanomais būdais – skambins, kvies susitikti, prašys patarimų.

Mano išsaugoti straipsniai