JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleista - būtent tokia pora tau yra lemta pagal Zodiako ženklą (FOTO)

Atskleista – būtent tokia pora tau yra lemta pagal Zodiako ženklą (FOTO)

Esi mintyse susikūrusi savo svajonių vaikino idealą? Gali būti, jog po to, ką perskaitysi, viskas duš į šipulius. Atskleisime, kokio vaikino tau reikėtų ieškoti pagal Zodiako ženklą. O gal savąjį jau radai? Tuomet patikrink, ar jis atitinka prognozes!

Jei tavo Zodiako ženklas: AVINAS.

Tau labiausiai tinka: Liūtas, Šaulys, Dvynys, Vandenis, Avinas.

Vaikinas turėtų būti… tave suprantantis iš pusės žodžio, rūpestingai išklausantis ir padedantis spręsti tavo bėdas. Tau tinka solidus ir rimtas vaikinas, tačiau mokantis linksmintis ir pralinksminti tave. Būdama su juo turi jaustis atsipalaidavusi, rami. Idealas turėtų būti ryžtingas, nepasiduodantis aplinkinių nuomonei, romantiškas, jo dėmesys turi priverst pasijusti princese.

Tavo idealas: Ianas Somerhalderis (Šaulys), Brandonas Flowersas (Dvynys), Edas Sheeranas (Vandenis), Ashtonas Kutcheris (Vandenis).

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: JAUTIS.

Tau tinka: Skorpionas, Ožiaragis, Mergelė, Vėžys, Jautis

Vaikinas turėtų būti… patikimas gyvenimo draugas, kuriam viena iš pagrindinių vertybių yra ištikimybė. Vaikinas turėtų būti tau įdomi asmenybė (vengiantis monotoniško bendravimo), atsakingas ir pasitikintis savimi. Idealas turėtų būti kantrus, taktiškas, gebantis pabaigti pradėtus darbus, vedantis į priekį, teikiantis tavo gyvenimui stabilumo, drąsiai priimantis mestus iššūkius, kantriai išklausantis visų kaprizų.

Tavo idealas:Ryanas Goslingas (Skorpionas), Bradley Cooperis (Ožiaragis), Alexander Skarsgård (Mergelė), princas Harry (Mergelė).

Ryanas Goslingas
Ryanas Goslingas
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: DVYNIAI.

Tau tinka: Svarstyklės, Vandenis, Mergelė, Šaulys, Jautis.

Vaikinas turėtų būti… toks, su kuriuo tau būtų labai įdomu kalbėtis, tavo idealas turėtų būti protingas, intelektualus, rūpestingas, šiek tiek spontaniškas, mėgstantis nuotykius, kūrybingas, galintis tave sutramdyti bei pakreipti tavo sprendimus teisinga linkme. Taip pat jis turi gebėti palaikyti visas (net kartais beprotiškas) tavo idėjas ir gelbėti nuo nuobodžios kasdienybės savo pasiūlymais. Svarbu, kad jūsų svajonės ir tikslai sutaptų.

Tavo idealas: Zakas Efronas (Svarstyklės), Joseph Gordon-Levitt (Vandenis), Channingas Tatumas (Jautis), Theo James’as (Šaulys).

Zacas Efronas
Zacas Efronas
Vida Press

Tau tinka: Svarstyklės, Žuvys, Skorpionas, Jautis, Vėžys.

Vaikinas turėtų būti… toks, šalia kurio jaustumeisi saugi, rami, suprasta, vertinama ir labai ypatinga. Svarbu, kad vaikinas būtų protingas ir atsakingas. Vėžio idealas turėtų būti ramaus būdo (svarbiau surasti kompromisą, o ne įrodyti savo tiesą), nebūti grubus, gerbti tave ir nepamiršti nuolatos palepinti. Tau tinka pastovus vaikinas, kuris būtų šiek tiek prognozuojamas ir patikimas visais gyvenimo klausimais.

Tavo idealas: Ryanas Reynoldsas (Svarstyklės), Anselas Elgortas (Žuvys), Leonardo DiCaprio (Skorpionas), Gerardas Butleris (Skorpionas).

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: LIŪTAS.

Tau tinka: Mergelė, Dvyniai, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.

Vaikinas turėtų būti… toks, su kuriuo jaustumeisi branginama. Jis turėtų būti linksmas, turintis puikų humoro jausmą – suprasti tavo juokus, tačiau mokėti pabūti ir rimtu. Vaikinas turi nebijoti imtis iniciatyvos ir drąsiai užkariauti tavo širdį. Jis turi išmokti tau nusileisti, tačiau nesislėpti tavajame šešėlyje ir stebinti savo idėjomis. Idealus vaikinas yra tavimi besižavintis ir nuolat primenantis, kokia mylima esi.

Tavo idealas: Dave Franco (Dvynys), Zaynas Malikas (Ožiaragis), The Lost Frequencies (tikr. vardas Felix De Laet; Šaulys), Chris Pine (Mergelė).

Zaynas Malikas
Zaynas Malikas
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: MERGELĖ.

Tau tinka: Liūtas, Jautis, Skorpionas, Vėžys, Ožiaragis.

Vaikinas turėtų būti… kūrybingas, nenuobodus, turintis savitą požiūrį į jį supantį pasaulį, romantiškas, paslaptingas, labai garbingas. Vaikinas turi būti pasiryžęs dėl tavęs viskam, turi būti kantrus, palaikyti, visada pateisinti tave nemoralizuodamas ir neleisti tau liūdėti dėl praeities klaidų. Jis turi būti kantrus, papildyti tave, vertinti tavo nuomonę ir patarimus bei įrodyti savo pastovumą nevengiant kurti bendrų ateities planų. Idealas turi siekti tave pažinti nuodugniai ir visada palaikyti.

Tavo idealas: Chris Hemsworth (Liūtas), Enrique Iglesias (Jautis), Samas Claflinas (Vėžys), Kit Harington (Ožiaragis).

Enrique Iglesias
Enrique Iglesias
Vida Press

Tau tinka: Avinas, Skorpionas, Mergelė, Vandenis, Dvynys.

Vaikinas turėtų būti… pasitikinčiu savimi, atidžiu, optimistišku, nuoširdžiu, viską darančiu iš širdies, gebančiu užtikrinti stabilumą tavo gyvenime. Jis turi būti ne tik mylimasis, bet ir draugas. Turi būti smagu ir įdomu su juo būti, kalbėtis, laikas praleistas su juo tau galėtų tapti neįkainojamu ir nepamirštamu. Vaikinas turi mokėti mėgautis gyvenimu, bet ir būti atsakingu. Idealas turi būti su tavimi visais sudėtingais tavo gyvenimo momentais. Idealas turi tau padėti atsikratyti kompleksų ir pasijusti tvirtesne bei ryžtingesne.

Tavo idealas: James’as Franko (Avinas), Avicii (tikr. vardas Tim Bergling; Mergelė), Justinas Timberlake’as (Vandenis), Taylor Lautner (Vandenis).

Taylor Lautner
Taylor Lautner
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: SKORPIONAS

Tau tinka: Avinas, Mergelė, Skorpionas, Ožiaragis, Vėžys.

Vaikinas turėtų būti… nearogantiškas, mielas, gebantis tave pralinksminti. Vaikinas gali žavėti savo paslaptingumu. Jis turi būti romantiškas ir tave taip mylėti, kad net pamirštum anksčiau kamavusius kompleksus, baimes. Vaikinas turi mėgti su tavimi padiskutuoti ir kartais leisti tau laimėti diskusiją. Svarbu, kad vaikinas priimtų tave tokią, kokia esi, o nesistengtų pakeisti. Idealas turėtų praskaidrinti tavo gyvenimą savo buvimu ir stebinti originaliomis idėjomis bei požiūriu.

Tavo idealas: Armie Hammer (Mergelė), Calvinas Harrisas (Ožiaragis), Ed Westwick (Vėžys), Liamas Hemsworthas (Ožiaragis)

Calvinas Harrisas
Calvinas Harrisas
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: ŠAULYS

Tau tinka: Liūtas, Žuvys, Avinas, Svarstyklės, Jautis.

Vaikinas turėtų būti… žavus ir linksmas. Dauguma šaulių – perfekcionistės, todėl jų idealus vaikinas turėtų atitikti individualius jų norus. Svarbu, kad būtų kantrus, dėmesingas, garsiai pasauliui šaukiantis apie meilę tau, užvaldantis visus aplinkinius ir tave savo charizma, žavinčiai paslaptingas ir energingas. Visų svarbiausia – jis neturi būti tavo priešingybė. Idealas yra mokantis tave nuginkluoti komplimentais ir dėmesiu.

Tavo idealas: Justinas Theroux’as (Liūtas), James’as Bluntas (Žuvys), Joshas Hutchersonas (Svarstyklės), Henry Cavill (Jautis).

James Blunt
James Blunt
Vida Press

Tau tinka: Mergelė, Vėžys, Jautis, Žuvys, Vandenis.

Vaikinas turėtų būti… savotiškai romantiškas, patikimas, ištikimas, atsakingas, tvarkingas. Ožiaragėms tinka ir kuklus ir net drovus vaikinas, kuris būdamas su tavimi galės atsiskleisti ir būti savimi. Svarbu, kad su išrinktuoju būtų galima daug ir įdomiai kalbėtis, vaikinas turi mokėti vertinti tavo pasiekimus ir jais nuoširdžiai džiaugtis. Idealas turi gebėti pajausti, kada tau liūdna. Svarbu, kad vaikinas būtų kantrus ir sugebėtų nuimti tavo šaltumo kaukę.

Tavo idealas: Theo Hutchcraft (Mergelė), Den’as Smitas (Vėžys), Adamas Levinas (Žuvys), Chace Crawford (Vėžys).

Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo
Adamas Levine’as ir Behati Prinsloo
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: VANDENIS.

Tau tinka: Liūtas, Dvynys, Svarstyklės, Avinas, Šaulys.

Vaikinas turėtų būti… drąsus, galintis tave atitraukti nuo kasdieninių vargų, nepamirštantis tavęs girti ir paskatinti. Tavo idealas ryški asmenybė, traukianti akį, mėgstantis pasireikšti, turintis puikų humoro jausmą, bet sugebantis rimtai tave vertinti ir besižavintis tuo, kad mėgsti išsiskirti iš minios. Tau reikia surasti giminingą sielą, vaikiną su kuriuo jausi stiprų emocinį ryšį. Originalus, ryžtingas, šiek tiek paslaptingas, protingas, charizmatiškas – idealus vaikinas vandenei.

Tavo idealas: Måns Zelmerlöw (Dvynys), Bruno Marsas (Svarstyklės), Frans (Šaulys), Charlie Hunnam (Avinas).

Bruno Marsas
Bruno Marsas
Vida Press

Jei tavo Zodiako ženklas: ŽUVYS.

Tau tinka: Dvynys, Skorpionas, Vėžys, Jautis, Svarstyklės.

Vaikinas turėtų būti… globėjiškas, rūpestingas, atidus. Tavo idealas tarsi turi palengvinti tau gyvenimą, padėti išspręsti kilusias problemas. Vaikinas turi nebijoti būti paguodžiamas, nebijoti įsileisti tave giliai į širdį. Idealas turi būti patikimas, ištikimas, intelektualus ir labai nuoširdus. Svarbu, kad vaikinas mėgtų turiningai leisti dienas, įkvėptų tave dideliems darbams, visada būtų šalia ir drąsiai pabrėžtų tavo svarbą savo gyvenime.

Tavo idealas: Ryanas Tedderis (Vėžys), Jamie Dornanas (Jautis), Johnas Mayeris (Svarstyklės), princas Williamas (Dvynys).

John Mayer
John Mayer
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai