JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ieškok vaikino

Ieškok vaikino, gimusio po vienu iš 3 Zodiako ženklų – jis tave padarys lamingiausia (FOTO)

Pavargai likti įskaudinta? Tau bloga darosi vėl pagalvojus apie santykius, nešančius kančią? Gali būti, jog iki šiol rinkaisi (arba pasirinko tave) partnerius, kurie nesugebėjo tavęs mylėti taip, kaip esi verta. Prieš leisdamasi į santykius išsiaškink vaikino Zodiako ženklą – jis gali nusakyti, kaip stipriai tave mylės vaikinas.

Vėžys. Vėžiai – tikri šeimos žmonės, vertinantys stabilumą bei ilgamečius santykius. Jie nėra vienanakčių nuotykių ar trumpalaikių draugysčių megėjai, todėl yra puikiausias variantas toms, kurios trokšta rimtų santykių. Vėžiai nėra tie, kurie įsimylėję apipils dovanomis, tačiau pasirūpins tuo, jog mylimoji visada būtų aprūpinta. Vėžiai santykių pagrindu laiko atvirumą vienas kitam, todėl niekada nieko neslepia. Be to, tai patys ištikimiausi Zodiako ženklai, todėl jei nenori kentėti nuo išdavystės…

Svarstyklės. Svarstyklių ženklo atstovai turbūt geriausi gyvenimo kompanionai. Tiek kalbant apie draugiškus, tiek ir apie romantiškus santykius. Svarstyklės sugeba prajuokinti net ir liūdniausioje gyvenimo situacijoje, todėl šis Zodiako ženklas retai kada pykstasi su mylimuoju. Svarstyklės nelinkusios skaudinti, joms labiau rūpi ne savo, o kitų gerovė, todėl tikėtina, jog mylimajam atiduos visą širdį. Jei trokšti to, kuris tave palaikys bet kokioje situacijoje ir neleis tau nuliūsti, ieškok Svarsyklių.

Žuvys. Mįslingosios Žuvys mylėdamos atiduoda visą save, todėl geresnio partnerio nei jos turbūt nerastum. Žuvims patinka lepinti mylimąjį, todėl jos negaili komplimentų ir nešykšti dėmesio. Žuvys, jei myli, myli be proto stipriai, todėl niekaip negalėtų savo partnerio įskaudinti. Žuvims būdingas šeimyniškumas, gebėjimas pasirūpinti partneriu. Žuvys it orakulai staigiai perpranta savo mylimojo jausmus, stengiasi suprasti jo požiūrį, vertybes. Žodžiu, supratingesnio partnerio dar reikėtų paieškoti!

Mano išsaugoti straipsniai