JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didžiausia tavo gyvenimo priklausomybė: ją atskleis Zodiako ženklas

Didžiausia tavo gyvenimo priklausomybė: ją atskleis Zodiako ženklas

Daugumai žodis priklausomybė asocijuojasi su uždraustomis medžiagomis, tačiau tapti priklausoma galima tapti nuo įvairių dalykų, pavyzdžiui, nuo maisto, interneto, santykių ir panašiai. Ar kada nors pagalvojai, kodėl vieni negali nė dienos pragyventi be alkoholio, o kiti tampa socialinių tinklų įkaitais? Tam gali įtakos turėti ir zodiako ženklas. Štai labiausiai paplitusios priklausomybės, kurios būdingos kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas: kava ir greitis

Avinai – vieni pačių aktyviausių Zodiako ženklų, jie nuolat ant kojų. Dėl to jie dažnai tampa kofemanais. Jie gali išgerti po keletą puodelių kavos namuose ir darbe, kad nuolat palaikytų tonusą ir neišsektų jų energija. Pasiutęs gyvenimo ritmas tiesiog neduoda laiko poilsiui, ir periodiškai reikia „pasikrauti“. Be to, Avinus galima pavadinti tikrais aštrių pojūčių mėgėjais. Pramogų parke užsiropšti ant paties aukščiausio ir pavojingiausio amerikietiško kalnelio jiems įprasta.

Jautis: maistas

Jaučiai – tikri mėgėjai skaniai pavalgyti, o apetito jiems gali pavydėti kiekvienas. Jie moka mėgautis maistu tiek kompanijoje, tiek vieni. Jeigu atsidūrei pasimatyme su vaikinu, kuris nusimano apie visus delikatesus ar yra pasirengęs entuziastingai papasakoti skaniausio pyrago receptą, labiausiai tikėtina, kad prieš tave jaučio ženklo atstovas. Savo jausmus ir blogą nuotaiką jaučiai taip pat yra linkę „suvalgyti“. Nekontroliuojamai ryjant skanėstus tiek per šventes, tiek per nutrūkusius santykius galima pamatyt tik jaučius.

Dvyniai: socialiniai tinklai

Šis Zodiako ženklas gali tapti priklausomas nuo socialinių tinklų dėl nuolatinio proto alkio. Internete jie gali bendrauti su daugybe žmonių bet kokiomis temomis. Dvyniai iš prigimties komunikabilūs ir draugiški, o taip pat nepastovūs, dėl to internetas jiems tampa didžiausia priklausomybe.

Vėžys: nuskausminamieji

Vėžiai labai jautrūs ir dėl to neretai kenčia nuotaikų svyravimus. Jis sugeria kitų žmonių emocijas kaip kempinė ir gali pernelyg skausmingai reaguoti į bet kokias neatsargias pastabas. Dažnai tai perauga į galvos skausmus ir kitus simptomus. Kai vėžiams blogai, jie eina namo ir ieško, kuo numalšinti skausmą ir nuoskaudą. Jeigu šalia nėra to, kas galėtų paguosti vėžį, į trasą eina skausmą malšinančios priemonės.

Liūtas: apsipirkinėjimas

Liūtai mėgsta save palepinti – tai ir linksmas laiko praleidimas, ir gražių daiktų pirkimas. Kadangi liūtai linkę gėrėtis savimi, jiems patinka pirkti prabangos dalykus, kurie jiems leidžia išsiskirti iš kitų. Šis Zodiako ženklas mėgsta gyventi plačiai, ir jeigu nebus sustabdytas, gali apsipirkinėti iki nukritimo arba kol ištuštės piniginė.

Mergelė: tvarka

Mergelės – perfekcionistės iki kaulų smegenų, kurios nepakenčia visko, kas yra ne savo vietoje. Jeigu jos užeina į kambarį ir mato šiukšles ar netvarką, pajunta įkyrų norą sutvarkyti, sudėlioti į lentynas arba išvalyti. Nors tokia priklausomybė palyginti nepavojinga, mergelės gali tapti pernelyg pamišusios dėl švaros.

Svarstyklės: santykiai

Svarstyklės – beviltiškos romantikės, kurioms gyvybiškai svarbu šalia turėti partnerį. Kartais jos būna neryžtingos ir gali ilgai dvejoti, prieš žengdamos pirmą žingsnį. Tačiau kai randa meilės objektą, jos pasirengusios atiduoti visas savo jėgas tam, kad sukurtų su juo harmoningus santykius. Kartais jos gali palaikyti santykius, net kai jie jau seniai neteikia pasitenkinimo, tiesiog kad neliktų vienišos. Mergelėms reikia išmokti mylėti save taip pat, kaip ir kitus.

Skorpionas: pikantiški filmai

Skorpionai garsėja savo aistringa prigimtimi. Turint omenyje jų meilę viskam, kas uždrausta, nenuostabu, kad pikantiškų filmų žiūrėjimas jiems kelia stiprią priklausomybę. Jie gali tai daryti slapta nuo visų ir vieni, dėl to praktiškai neįmanoma išsivaduoti iš šios priklausomybės.

Šaulys: azartas

Avantiūristai ir bendrauti mėgstantys šauliai labai dažnai linkę lošti iš pinigų. Dažnai jie gyvena pagal principą „gyvename tik kartą“ ir dėl to gali pervertinti savo galimybes. Žaidimas – jų gyvenimo stilius, o siekis bet kokia kaina nugalėti virsta įpročiu, kuris skatina juos pastatyti ant kortos labai daug. Šauliai taip pat pakankamai aktyvūs, o azartiniai žaidimai patenkina jų pavojų poreikį.

Ožiaragis: užimtumas

Daugumai Ožiaragių užimtumas yra pirmoje vietoje. Jie nemėgsta švaistyti savo laiko niekams. Jie gali visiškai atsiduoti darbui ir kokių nors tikslų siekimui. Darbas dažnai apibrėžia jų charakterį ir apskritai visą egzistavimą. Jie gali užmiršti save, artimus žmones ir viską pasaulyje, kai pasineria į mėgstamą veiklą. Jiems labai svarbu išmokti atsipalaiduoti.

Vandenis: kompiuteriniai žaidimai arba knygos

Vandeniai draugiški, greitos reakcijos ir šiuolaikiškų pažiūrų. Dėl šios priežasties kompiuteriniai žaidimai dažnai patenka į jų priklausomybių sąrašą. Virtuali realybė padeda jiems pasinerti į savo fantazijų pasaulį ir nukreipti ten visas savo emocijas. Įsitraukę į žaidimą ar knygą jie gali užsimiršti ir pasimatuoti kitą asmenybę. Vandenio ženklo atstovui būna labai sunku sugrįžti į realų pasaulį.

Žuvys: svaiginimasis

Svajingos ir jautrios Žuvys – vienas emocingiausių zodiako ženklų. Jų silpnybė ta, kad jas labai lengvai veikia kitų žmonių nuomonė ir gyvenimas. Kai jas perpildo jausmai, jos dažnai ieško išeities svaigiuosiuose gėrimuose. Žuvims svarbu nukreipti savo jausmus sveikesne linkme, pavyzdžiui, į kūrybą, užuot skandinus visas savo bėdas svaigiuosiuose gėrimuose.

Mano išsaugoti straipsniai