JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 Zodiako ženklai

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai simpatizuoja priešinga lytis

Zodiako ženklų ypatybes išmanantys teigia, jog mūsų patrauklumą bei gebėjimą patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį lemia ne kas kitas, o Zodiakas. Išskyrėme tris daugiausiai dėmesio iš priešingos lyties atstovų sulaukiančius Zodiako ženklus. Ar tu – tarp jų?

Avino ženklo atstovai, nors būdami karštakošiai ir neretai gebantys lengva ranka sugriauti santykius, yra vieni labiausiai dėmesį traukiantys asmenys. Gerbėjai prie jų limpa it musės prie medaus, nes Avinai ne tik be galo charizmatiški, bet ir geba meistriškai flirtuoti. Kalbant apie vyriškąją lytį, merginas dažniausiai traukia karštas Avinų būdas – nors neretai Avinai puola į konfliktus ir ginčus, jie tiesiog magiškai geba prikaustyti dėmesį ir jį išlaikyti. Merginos Avinės taip pat pasižymi ypatingu žavesiu, tiesa, jį yra labiau linkusios išlaikyti santykių pradžioje.

Ožiaragių laisva dvasia, mokėjimas atsipalaiduoti ir sklindanti ramybė neabejotinai traukia priešingą lytį. Ožiaragiams labai lengva užmegzti kontaktą su patinkančiu žmogumi, nes jie laisvai bendrauja ir pasitiki savo jėgomis. Todėl Ožiaragių gerbėjų gretos nemažėja – tiesą pasakius, su amžiumi jų vis daugėja, nes įgavę gyvenimiškos patirties Ožiaragiai tik dar labiau pasitiki savo flirto įgūdžiais.

SKORPIONĖMS. Ateinančiais metais jos gebės išlaisvinti viduje tūnančią jėgą ir įrodys aplinkiniams savo vertę, ypač vyriškajai lyčiai. Nors būdamos karštakošės ir neretai geba lengva ranka sugriauti santykius, jos yra vienos labiausiai dėmesį traukiančių merginų. Gerbėjai prie jų lips it musės prie medaus, nes Skorpionės ateinančiais metais skleis ne tik charizmatiškumą, bet ir gebės meistriškai flirtuoti.

Žuvys tikrai neturėtų skųstis priešingos lyties dėmesiu vien dėl to, jog savo gudrumu gali suvilioti kiekvieną. Dažniausiai jos strategiškai mąsto, kaip patraukti priešingos lyties atstovą ir pradeda nesibaigiantį meilės žaidimą. Jei tik priešinga lytis į jį įsitraukia, prasideda įdomybės. Žuvų ženklo atstovai iš prigimties labai žavūs – turi stiprius plaukus, gražius dantis, skaisčią odą, todėl, akivaizdu, jog puiki išvaizda jiems tik prideda žavesio. Žodžiu, Žuvys gali mėgautis nesibaigiančiais meilės nuotykiais, jei tik pačios to panorės.

Mano išsaugoti straipsniai