JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Maskuoklių gidas: išsirink tokį

Maskuoklių gidas: išsirink tokį, su kuriuo veido oda atrodys nepriekaištingai (FOTO)

Kaip atskirti meistrišką makiažą nuo nekokybiško? Meistriškas makiažas maskuoja tai, ką maskuoti būtina, ir ryškina tai, kas gražiausia. Todėl norėdama susikurti nepriekaištingą makiažą turi išmokti žaisti grožio slėpynes ir susidraugauti su maskuokliu.

KAS TAI? Maskuoklis – mažiems veido ar kūno odos ploteliams dengti skirta priemonė, kuri paslepia veido netobulumus (spuogelius, randelius, tamsias dėmeles) ir koreguoja probleminių vietų atspalvį (patamsėję paakiai, paraudimai, kraujosruvos ir t. t.). Tai nepakeičiama priemonė norint susikurti natūraliai atrodantį makiažą, nes su maskuokliu galima paslėpti tik tai, kas krenta į akis, ir nereikės veido dengti nė vienos merginos nepuošiančiu storu pudros sluoksniu.

KAIP IŠSIRINKTI? Šiandien kosmetikos parduotuvėse – didžiulis maskuoklių pasirinkimas. Skysti, kreminiai, geliniai, antibakteriniai… Kokį rinktis? Viskas priklauso nuo tavo odos tipo: riebiai, į spuogelius linkusiai odai geriausiai tiks antibakterinis maskuoklis, kuris ne tik paslėps mažąjį nenaudėlį spuogą, bet ir mažins uždegimą ir leis greičiau atsikratyti spuogo. Sausai jautriai odai tiks lengvos konsistencijos maskuoklis, kuris padengs odą itin plonu sluoksniu, jos nedirgins ir atrodys natūraliai. Atkreipk dėmesį, ar maskuoklis neturi blizgių dalelių – tokius geriau palik profesionalams, nebent nori visus metus blizgėti kaip Kalėdų eglutė…

♡ @patrickta @jennifer_yepez

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Apr 21, 2016 at 10:36am PDT

KOKS MANO ATSPALVIS? Pirmiausia turi nuspręsti, kam būtent tau reikia maskuoklio, ir prisiminti dailės pamokas, kuriose mokeisi apie spalvų spektrą. Pameni, kuri spalva kurią „gesina“? Melsviems patamsėjusiems paakiams slėpti rinkis geltono pigmento turintį maskuoklį, raudoniems spuogeliams tiks žalsva maskavimo priemonė, o jei nenori sukti galvos dėl spalvų, gali rinktis universalius, prie odos atspalvio prisitaikančius maskuoklius. Svarbu – maskuoklis turėtų būti vienu tonu šviesesnis nei tavo makiažo pagrindas. Geriausia rinktis to paties gamintojo makiažo pagrindą ir maskuoklį, taip neprašausi su atspalviais.

KAIP NAUDOTI? Dažniausiai maskuokliai parduodami su aplikatoriais, todėl juos naudoti itin paprasta. Pirmiausiai veidą padenk lengvu makiažo pagrindu, o tada imkis maskuoklio (ne atvirkščiai!). Jeigu tavo oda dieną ima blizgėti, papildomai gali naudoti birią ar kompaktinę pudrą. Maskuoklį išsklaidyti gali pirštais ar specialiu šepetėliu.

@esteelauder #KJ4EL

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on May 5, 2016 at 3:42pm PDT

MAŽA GUDRYBĖ: Maskuoklį gali naudoti ir veidui kontūruoti: šviesesnio atspalvio maskuokliu brūkštelk per nosies vidurį, skruostikaulius ir smakrą ir tolygiai išsklaidyk. Štai iš kur tas paslaptingas žvaigždiškas švytėjimas!

Mano išsaugoti straipsniai