JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Išbandyta žvaigždės: 4 būdai

Išbandyta žvaigždės: 4 būdai, kurie labai spartina plaukų augimą

Prisipažinsime – mus visuomet žavėjo ne tik moteriška JAV žvaigdutės Ariel Winter figūra, bet ir įspūdingo grožio plaukai, kurie, regis, auga tarsi ant mielių.

Tiesa, mielių savo plaukų puoselėjimo procedūroje Ariel nenaudoja, tačiau pasikliauja vienu keistu komponentu, kurį gali rasti kiekvienoje virtuvėje. Tačiau apie viską – nuo pradžių. Ariel mums atskleidžia savo ilgųjų plaukų puoselėjimo paslaptis.

Jei trokštate vešlių plaukų, išmėginkite galvos masažą šiltu aliejumi. Šis būdas visiškai nesudėtingas, tačiau itin veiksmingas. Tiesiog pašildykite nedidelį kiekį aliejaus (labiausiai tiks linų, alyvuogių ar kokosų aliejai). Niekada aliejaus neužvirinkite, tik šiek tiek pašildykite, kad jis būtų tinkamos temperatūros, malonus liesti, o tada švelniais judesiais įtrinkite jį į galvos paviršių.

Tuesday meeting flow #tbt 💋

A photo posted by Ariel Winter (@arielwinter) on Apr 28, 2016 at 1:13pm PDT

Kasdien šukuokite plaukus 1-2 minutes, kartokite šį malonų ritualą rytais ir vakarais. Plaukų šukavimas stimuliuoja kraujo cirkuliaciją. Galvą masažuokite švelniai, patikėkite, įsitikinimas, kad kuo aktyviau masažuosite, tuo greičiau plaukai augs, neturi nieko bendro su realybe.

Štai dar vienas nesudėtingas būdas – kaukė plaukams, pagreitinsianti plaukų augimo procesą. Jums prireiks bulvių sulčių. Nors gali nuskambėti keistai, tačiau šis metodas iš tiesų veikia. Sutrinkite keturias bulves trintuvu. Sutarkuotas bulves palikite bulviniams blynams ar bulvių rageliams, o bulvių sultis panaudokite plaukų skalavimui, Bulvių sultyse esančios veikliosios medžiagos spartina plaukų augimą ir padaro juos kur kas stipresnius.

About to go live on @thetalkcbs!!! So excited to chat with the ladies 😍😘 #thetalk #cbs hair by @hairbyaviva makeup by @patrickta styling by @mr_nicolasbru

A photo posted by Ariel Winter (@arielwinter) on Jan 19, 2016 at 11:24am PST

Pamėginkite nakčiai įtrinti į plaukus ricinos aliejaus, naudingo plaukams ir suteikiančio neįtikėtinų ir nuostabių rezultatų. Ricinos aliejus puikiai gali būti naudojamas ir blakstienų auginimui, tačiau dar didesnį poveikį jis daro plaukų augimui – daugelis teigia, jog po kelių savaičių pasimato akivaizdūs pokyčiai ir plaukai pradeda sparčiau augti.

Mano išsaugoti straipsniai