JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gražių nagų gidas: paslaptys

Gražių nagų gidas: paslaptys, kurių nežinojai apie lakavimą

Nusilakuoji nagus, tačiau vos po dienos pastebi, jog visas tavo triūsas eina velniop? Tikriausiai nežinai šių paslapčių, kurios padės tavo manikiūrui išsilaikyti ir nenutrupėti.

1. Padenk nagus actu. Prieš lakuodama nagus ausų krapštuką pamirkyk į actą ir patepk ant kiekvieno nago. Tik žiūrėk, jog prie nagų nebūtų jokių žaizdelių, kurias galėtum sudirginti. Actas – ypatinga priemonė, mat nusausina nagą ir pašalina natūralius aliejus, kurie gali skatinti greitą manikiūro nykimą. Tik tuomet gali tepti apsauginį nagų laką.

#nails #gelnails #ציפורניים

A photo posted by 💖Meytal Bar Cohen💖 (@meytalla_bikinis) on Jun 5, 2016 at 12:00am PDT

2. Nagų laką sukratyk ne aukštyn – žemyn, o patrink jį rankomis. Taip išvengsi susidarančių oro burbuliukų, kurie gali lemti tavo manikiūro sugadinimą.

#nails #nailart #nail #nailswag #naildesign #nailstagram #nailfashion #nailjunkie #nailartdesign #nailstudionyc #gelart #gelnails #gelpolish #geldesign #nyc #newyork #timessquare #studioL #instagram #calgelus #calgel

A photo posted by Studio L (@nailstudionyc) on Jun 4, 2016 at 11:58pm PDT

3. Kruopščiai nulakuok kiekvieną laką, nepalikdama juostų nago šonuose. Kodėl tai svarbu? Taip išvengsi greito nagų lako atsiklijavimo, mat pilnai nudažytas nagas yra mažiau linkęs nutrupėti ar atsiklijuoti.

4. Tik nepūsk į manikiūrą karšto oro! Merginos dažnai tik nulakavusios nagus pradeda į juos pūsti orą. Karštas oras ne tik neleidžia manikiūrui sukietėti, bet ir gali sudarkyti manikiūrą.
Atsargiai elkis ir su šaltu vandeniu – vos nusilakavusi nagus nepulk jų kišti po tekančiu vandeniu, palauk bent penkias minutes.

Nails #nägel #rosa #glitzer #gelnails #fiberglass

A photo posted by Alena (@alenchen91) on Jun 4, 2016 at 11:55pm PDT

5. Pagudrauk – nagui augant dekoruok nago apačią blizgučiais ar juostelėmis, kad paslėptum jo augimą. Taip manikiūru gali džiaugtis net kelias savaites!

Mano išsaugoti straipsniai