JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Su makiažu susijusi interneto sensacija - daugelis pakraupo (FOTO)

Su makiažu susijusi interneto sensacija – daugelis pakraupo (FOTO)

Įprasta makiažu dailinti jaunas merginas bei moteris, tačiau kai kalbame apie garbingo amžiaus damas, jų makiažas dažniausiai apsiriboja kukliu makiažo pagrindo sluoksniu ir lūpų dažais.

Gražiausia pasaulio močiutė, interneto sensacija, makiažo revoliucija – taip buvo kalbama apie makiažo specialistės Tea Flego eksperimentą.

Tea dievina naujoves, todėl vietoje jaunų merginų makiažo modeliu parinko… savo močiutę Livią! Garbingo amžiaus moterytei buvo atlikti puikūs veido bruožus išryškinantys makiažai. Profesionali vizažistė Tea savo močiutei pritaikė veido kontūravimo techniką, efektingai paryškino antakius ir parinko madingas lūpų dažų spalvas.

Vaizdas tiesiog stulbina – nors daugelis sako, jog senyvo amžiaus moteris raukšlės net puošia, po Tea atlikto makiažo raukšlių beveik nematyti. Štai, ką daro profesionalus makiažas!

Nors daugelis žavėjosi tokiu vizažistės darbu, kiti suskubo kritikuoti – negi iš tiesų senyvo amžiaus damai būtinas toks ryškus makiažas? Kaip bebūtų, Tea ne tik praleido smagų laiką su močiute, bet ir pelnė populiarumą – šiuo metu jos Instagramo paskyrą seka beveik 60 tūkstančių sekėjų!

Hello guys :) YOU LIKED IT -YOU GOT IT Granny Livia (79) & @teaflego makeupartist @nenadbravar photo #teaflego#glamma Wearing Our favorite @anastasiabeverlyhills @anastasiabeverlyhills contour kit cream in Fair @anastasiabeverlyhills illuminator So Hollywood @anastasiabeverlyhills DIPBROW medium brown #makeupfreak#makeuptransformation#makeup#makeupobsessed#makeupoftheday#wakeupandmakeup#1minutemakeup#makeupgirlz#talkthatmakeup#instamakeup#instabeauty#instablogger#beautyblogger#makeupartistsworldwide#worldmakeupartists#anastasiabeverlyhills#sigmabeauty#lorac#morph#iconiccosmetics#revolutioncosmetics#maccosmetics#hudabeauty#shophudabeauty#mootd#anastasiabeverlyhills@anastasiabeverlyhills@wakeupandmakeup#wakeupandmakeup@slave2beauty@makegirlz@1minutemakeup@howto.makeup@makeupslaves@allmodernmakeup@worldmakeupartist@makeup_clips@glamvids@liveglam

A photo posted by makeupbyteaflego (@teaflego) on Dec 15, 2015 at 1:36pm PST

Mano išsaugoti straipsniai