JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 Zodiako ženklai

4 Zodiako ženklai, turintys daugiausiai neigiamų savybių

Nesmagu, oi nesmagu yra būti nemėgstamu, nekenčiamu ar kritikuojamu. Dažniausiai taip nutinka, kai žmonės su kitais elgiasi nepagarbiai ir nemaloniai. Kur yra tokio elgesio šaknys? Pasirodo, viskas slypi… Zodiako ženkluose. Tikėkis, jog tavojo ženklo nebus tarp turinčių daugiausiai blogybių…

Avinas. Daugelis šneka apie Jaučio ženklo atstovų užsispyrimą, tačiau retas kuris pamiršta, kad lygiai toks pats užsispyręs yra ir Avinas. Avinai ne tik užsispyrę – jie neretai yra perdėtai principingi ir kaprizingi. Pavyzdžiui, nors Jautis užsispiria dažnai, jo užsispyrimą galima nuslopinti, o štai Avino – niekaip. Avinas beveik niekada nepripažins, jog yra neteisus, net jeigu kito žmogaus tiesa švies tarsi saulė kaitrią dieną. Be to, Avinai itin erzina savo konservatyvumu – jiems nė motais, jog pasaulyje apstu naujovių ir pokyčių. Avinai sunkiai reaguoja į pasikeitimus, todėl jiems būna sunkoka įsilieti į naują kompaniją, imtis naujos veiklos. Jie dažnai vadinami atsiskyrėliais, keistuoliais.

Vėžys. Vėžys gana jautrus Zodiako ženklas, tačiau ne dėl perdėto jautrumo jas galima išvysti daugiausiai neigiamų savybių turinčių Zodiako ženklų sąraše. Vėžys neretai užgula savo problemas kitiems ant pečių – dažnai skundžiasi, virkauja, dūsauja ir kitaip vaidina nuskriaustąsias. Puiku yra išsikalbėti, tačiau kai tai virsta nuolatinių bėdų primetimu kitiems… Vėžys taip pat pasižymi labai dideliu neapsisprendimu – nors tai neatrodo tokia jau didelė bėda, kuriant artimus santykius tai tampa tikru peiliu. Nebent partneriui patinka visapusiškai dominuoti ir vadovauti…

Skorpionas. Skorpionai yra laikomi vieni uždariausių Zodiako ženklų, todėl neretai žmonės, bendraudami su jais, atsimuša tarsi į sieną. Sunku suvokti, ką mąsto ir apie ką svajoja Skorpionas. Šie ženklai yra linkę ypač užsisklęsti, kai kalbama apie jų problemas. Jie nėra linkę išsišnekėti, todėl juos apima depresinės nuotaikos, o tokiu būdu kitiems tampa sunkoka su jais bendrauti ir komunikuoti. Kitiems žmonėms tampa sunku užmegzti su Skorpionais draugišką kontaktą, mat jie dažnai atrodo liūdnoki, pasinėrę į save, savo išgyvenimus. Skorpionams taip pat nelengva užmegzti artimus santykius – tam trukdo jų apatija ir nemokėjimas džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais.

Vandenis. Vandeniai ir patys žino – kartais jie būna tokie nepakenčiami, jog verčiau nuo jų bėgti. Nors Vandeniai turi nemažai teigiamų savybių, vis dėlto dominuojančios jų savybės nėra nuoširdumumas ir gerumas. Vandeniai be galo valdingi ir kerštingi, todėl susipykus su jais lengva nebus. Be to, sarkazmas – vienas geriausių Vandenių draugų, todėl savo kalbomis jie dažnai pašiepia ar net įžeidžia kitus, nors ir žino, jog kitus skaudina. Vandeniai dažnai yra be galo įtarūs – tai kiša koją santykiuose, nes jų begalinis pavydas gali sugriauti ir tvirčiausius ryšius.

Mano išsaugoti straipsniai