JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Bjauriems plaukų galiukams „finito“: greitai veikiančios kaukės (FOTO)

Bjauriems plaukų galiukams „finito“: greitai veikiančios kaukės (FOTO)

Kovoji su suskilinėjusiais ir pašiurusiais plaukų galiukais? Nuolat savo grožio lentynėlę atnaujini pirkdama plaukų galiukų grožiui puoselėti skirtas priemones? Jos gali ir nesuveikti, bet visada suveiks natūralūs, naminiai metodai!

Greitai veikianti avokadų kaukė

Jei dažnai valgote avokadų, galimai pastebėjote, kad jūsų plaukai ir oda tapo kur kas švelnesni. Avokaduose esantis aliejus – tai puiki plaukų ir odos būklę gerinanti priemonė, tačiau šį kartą vertinsime avokadų naudą plaukams.

Jums tereikia sutrinti avokadą, šiek tiek sudrėkinti plaukus ir perkelti šią masę ant plaukų. Atkreipkite dėmesį, kad skilinėjantys plaukų galiukai būtų kruopščiai padengti avokadų mase. Palikite šią natūralią kaukę ant plaukų 15-30 minučių, o tada plaukus kruopščiai nuskalaukite. Jei norite, į trintą avokadų masę galite įmaišyti šaukštą alyvuogių aliejaus – plaukai žvilgės dar labiau.

Ramunėlių arbata

Šiai technikai išmėginti jums prireiks ramunėlių žiedų arbatos, kuria turėsite skalauti plaukus prieš juos trinkdami. Ramunėlės pasižymi įstabiomis gydomosiomis savybėmis ir puikiai tinka išsišakojusiems plaukų galiukams atkurti.

Paruoškite reikiamą ramunėlių arbatos kiekį ir perskalaukite plaukus prieš trinkdami juos. Trinkite galvą šampūnu ir kondicionieriumi kaip įprasta. Arbatos nuo plaukų galima nenuskalauti kurį laiką, kol, pavyzdžiui, lakuositės kojų nagus.

Mano išsaugoti straipsniai