JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
17 - metė Kylie Jenner naudoja grožio priemones

17 – metė Kylie Jenner naudoja grožio priemones, kurios bendraamžes pašiurpintų (FOTO)

Žvaigždės gyvenimas įpareigoja siekti perfekcionizmo. Nepriekaištinga oda, blizgantys plaukai, tobulas makiažas ir daili figūra. Viena vertus, savęs prisižiūrėjimas yra sveikintinas, tačiau kas per daug, tas nesveika!

Kylie Jenner savaitgalį žiniasklaidą supurtė žinia apie savo naudojamas grožio priemones. Pasirodo, vien kūno pienelio ar sviestinio kremo septyniolikmetei neužtenka, jog ši tinkamai pasirūpintų savo kūno oda.

Kylie visam pasauliui atskleidė savo gražios krūtinės ir dailaus užpakaliuko paslaptį. Ir ne, tai ne alinančios valandos sporto salėje ar krūtinę padailinanti liemenėlė!

Kylie favoritai – apie šimtą litų kainuojantis užpakalio didinimui skirtas kremas bei krūtinę putlinantis losjonas. Neteko apie tokius girdėti? Pasirodo, užsienio žvaigždutė jau seniai pasikliauja tokiais produktais.

Anot jos, šios priemonės stimuliuoja riebalų ląsteles tam skirtose vietose, todėl akivaizdžius kūno pokyčius Kylie pastebėjo jau po mėnesio. 

Kylie teigimu, šios priemonės jai padeda tapti kur kas moteriškesnei ir patrauklesnei. Kaip bebūtų, ar tikrai septyniolikmetei yra būtinos tokios grožio priemonės? Nejaugi dar pilnametystės nesulaukusiai merginai reikia naudoti suaugusioms moterims skirtas grožio priemones?

Kokia tavo nuomonė?

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press
Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press
Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

I woke up like disss

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Now out to do some gift shopping. My favorite thing to do

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Love my @cocoabrowntan from @marissacarter when I want a fast tan #SelfTan #CocoaBrown #1HourTan

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Mano išsaugoti straipsniai