JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Lieknėjimo dienoraštis: tenka pirkti naujus drabužius (FOTO)

Lieknėjimo dienoraštis: tenka pirkti naujus drabužius (FOTO)

Beatrisa ir toliau dalinasi su mumis lieknėjimo dienoraščio įrašais. Paskutinįjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos visos, kurios skaitote mano lieknėjimo dienoraštį ir viliuosi, lieknėjate kartu su manimi. Deja, šis mėnuo man labai užimtas, laisvo laiko visai nerandu. O jei jau randu, tai praleidžiu jį sportuodama. Taigi, šį mėnesį aš rašysiu tik kelis kartus, nes universitete artėja sesija ir reikia atsiskaitinėti darbus. Todėl dabar mano vakarai užimti mokslais ir, žinoma, sportu.

Šį mėnesį vėl sportuoju namie, nes neturiu kada keliauti kažkur sportuoti. Nors Insanity treniruotės labai patiko, deja, šiuo metu jas galiu atlikti tik namie. Na, bet čia ne bėda, nes greitu metu mano kambarys virs mini sporto sale, nes mano sporto inventorius pasipildė bėgimo takeliu! Tai mano išankstinė dovana sau gimtadienio proga. 

Kadangi žinau, jog bėgiojimas yra efektyviausias būdas lieknėjimui, stengiuosi kasdien (deja, šią savaitę bėgau tik keturis kartus) po valandą laiko praleisti ant takelio. Tikra bėgikė dar nesu, todėl tiesiog seku laiką ir sportuoju taip: dvi minutes bėgu, dvi minutes einu. Toks bėgimas yra tarsi lėtas krosiukas, bet, manau, greitu metu bus vis lengviau nubėgti daugiau.

Asmeninio archyvo nuotr.

Šiek tiek apie svorį. Kol kas svartyklės rodo – 0.800 kg, bet bijau džiaugtis, kad vėliau netektų nusivilti. Na, bet vis tiek šiek tiek viliuosi ir tikiuosi, kad pagaliau jis vėl pajudės iš savo vietos ir pradės kristi. Deja, apimčių dar neišsimatavau, bet rūbus tenka pirkti naujus. Tiek kelnės, tiek palaidinės tampa per didelės, todėl apimtys mažėja.

Bandau išsikelti sau tikslus ateinančioms dviems savaitėms. Planuoju kasdien ant takelio nubėgti ar nueiti po 5km., daryti pratimus rankoms (nes turiu svarelius namie), daryti įtūpstus su svareliais ir pratimus krūtinei bei presui.

Taigi, merginos, manęs laukia dvi įtemptos savaitės iki sesijos ir vėliau birželio mėnesį sesija, kuri šiuo metu bus gan sudėtinga, nes vyksta daug permainų universitete, bet, manau, viską sugebėsiu ir padarysiu. Na, o visoms, kurios man rašo į Facebook, aš Jums atrašysiu. Tik palaukite, nes paskutiniu metu net nespėju gerai išsimiegoti. Linkiu visoms ir toliau siekti savo tikslų.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai