JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Madingiausia grožio tendencija patiks ne visoms(FOTO)

Madingiausia grožio tendencija patiks ne visoms(FOTO)

Jeigu nori iš arti pamatyti, kaip atrodo madingiausia 2015-ųjų grožio tendencija, į mados savaites keliauti neteks. Tiesiog ryte pasižiūrėk į save veidrodyje – grožio pasaulis šįmet atiduoda duoklę „tikros merginos“ įvaizdžiui.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Šįmet tos, kurios norės atrodyti madingai, giliausiuose stalčiuose turės paslėpti visus dirbtinio grožio įrankius. Gali atsisveikinti su nenatūraliu įdegiu, blakstienų rietikliu, garbanojimo žnyplėmis, tiesintuvu ir t.t.

Vida Press nuotr.

Pagrindinis akcentas – spindinti sveika oda be mažiausio spuogelio. Todėl šįmet visus pinigus, kuriuos paprastai skirti dekoratyvinei kosmetikai, plaukų dažymui ir soliariumui, investuok į veido priežiūros priemones ar net procedūras.

Vida Press nuotr.

Ne tik veidas, bet ir plaukai šįmet ilsėsis. Madinga viskas, kas natūralu, todėl nustok bandyti pakeisti savo plaukų prigimtį juos tiesindama, garbanodama ar veldama. Išmok džiaugtis natūraliai džiovinamais plaukais, daug priežiūros ar formavimo nereikalaujančiais kirpimais. Mokykis iš visuomet puikiai atrodančių paryžiečių: būtent jų „antros dienos“ šukuosenas bando kopijuoti karščiausios įžymybės.

Vida Press nuotr.

Žinoma toms, kurios mėgsta ryškų makiažą, kontūravimą, „katės akis“, ši madinga grožio tendencija susižavėjimo nekels. Tačiau kodėl gi bent dienai nepasijusti „nematomo“ makiažo žinove ir leisti savo odai pailsėti nuo „sunkių“ pudrų?

Vida Press nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai