JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio triukas: kaip susikurti supermodelio Mirandos Kerr švytinčios odos efektą?

Grožio triukas: kaip susikurti supermodelio Mirandos Kerr švytinčios odos efektą?

Sunku patikėti, kad „Victoria’s Secret“ modeliui Mirandai Kerr – 30 metų ir ji jau yra mama. Jaunatviškų veido bruožų ir tobulos odos savininkė atrodo kaip jauna studentė, o ne kaip daug patyrusi ir itin populiari manekenė.

Tačiau, pasirodo, Mirandos grožis – ne vien gamtos duotas, supermodelis kelis kartus per savaitę lanko jogos treniruotes ir maitinasi pagal kraujo grupę. Nors beveik atsisakė mėsos, mergina savęs vegetare nelaiko, nes kartais suvalgo žuvies arba vištienos.

Mirandai, kuri yra išleidusi organinių kūno priežiūros liniją, svarbiausia yra natūralumas. Ji stengiasi gyventi ekologiškai, todėl nenuostabu, kad ir kosmetiką renkasi kuo natūralesnę. O kaip jos pagalba Miranda susikuria jau skiriamuoju jos ženklu tapusį natūralų, veido raudonį pabrėžiantį makiažą?

Pasirodo, visa paslaptis slypi ypatinguose veido skaistaluose. Vietoj įprastinių pudros pavidalo skaistalų Miranda naudoja skystus skaistalus, kuriuose yra šviesą atspindinčių dalelių, ir kuriuos galima naudoti ir kaip skaistalus, ir kaip lūpų blizgį.

Esame įpratusios skaistalus tepti tik ant skruostikaulių, o štai Miranda naudoja garsiausių pasaulio visažistų pamėgtą gudrybę: ji skaistalus tepa nuo skruostikaulių nosies link, iškart po akies vokais. Šis triukas suteikia veidui gyvumo, lyg ką tik būtum grįžusi iš pasivaikščiojimo gryname ore ar padariusi keletą mankštos pratimų. Juk neveltui sakoma, kad įraudę skruostai yra sveikatos požymis, o šia Miranda tiesiog trykšte trykšta!

Miranda tapo drabužių kompanijos „H&M“ reklaminiu veidu ir nusifilmavo linksmame klipe. Ir kas pasakys, kad šiai merginai – daugiau nei 18 metų?!

Mano išsaugoti straipsniai