JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Raulis Mammadli: vyras dokumentuose ir kūne

Raulis Mammadli: vyras dokumentuose ir kūne, bet ne sieloje

Mielas „Panelės” drauge, vakar Tau pateikėme tris nuotraukas, norėdami visiškai suklaidinti spėliojant, ar paveikslėlyje vaizduojamas vaikinas ar mergina. Sulaukėme beveik 8000 atsakymų. Skaičius nerealus, ačiū!!!

Pirmoje ir antroje fotografijose du trečdaliai spėjikų buvo teisūs – po vyriška išvaizda vis tik slepiasi merginos. Tuo tarpu trečioji nuotrauka apgavo daugelį iš Jūsų, kadangi vos vieno procento persvara nugalėjo teisingas spėjimas, kad tai – vaikinas! Ir kaip neapsigauti tokią gražuolę pamačius gatvėje, prekybos centre ar naktiniame klube?

Būtent taip apsišovė lietuvis, mėgstantis lankytis viename populiariausių Vilniaus naktinių klubų, kuriame sutiko šiuo metu neabejotinai žinomiausią Azerbaidžanietį Lietuvoje – Raulį Mammadli. Lietuvis, pamatęs Raulio nuotrauką „Facebook’e“, komentaru viešai apgailestavo, kad nors ir siautė tą vakarą klube kartu su šia gražuole, tačiau vardo paklausti nespėjo. Neilgai trukus išaiškėjo, kad ši simpatulka – tai visai ne mergina, o vaikinas. O tada ir prasidėjo…

Aprašytas kuriozas socialiniame tinkle pavertė Raulį tikra sensacija. Transvestitas figūruoja įvairiose žiniasklaidos priemonėse, „Facebook’e“ jį seka tūkstančiai, o video blogai, kuriuos jis pats kuria, sulaukia didžiulio atgarsio. Panašu, kad abejingų Rauliui Lietuvoje neliko – jis arba nekenčiamas, arba ypač mėgstamas.

Raulis Mammadli
Raulis Mammadli
Marlos Singer. Stilius Shaltmiros

Šią spalvingą asmenybę pavyko pakalbinti ir „Panelės” žurnalistui Orijui. Šokiruojančios Raulio nuotraukos, kurių daug daugiau rasite kovo mėnesio žurnale, darytos talentingosios fotografės Marlos SINGER. Stilius – Eglės SHALTMIROS.

Atskleisime, kad būtent pastaroji savo interneto svetainėje paskelbė, kad ieško fotografo TRANS projektui. Marla Singer, garsėjanti nestandartiniais foto sprendimais, nė akimirksnio nesuabejojo, kad galėtų priimti šį iššūkį. Ir priėmė. Ir fotosesija gavosi tiesiog WOW! Tiesa, daug nervų ir pieštukų buvo išnaudota, kol buvo nuspręsta, kaip ir ką su Rauliu daryti. Po maždaug penkių valandų stilizavimo, piešimo, braukymo ir vėl piešimo ant popieriaus bei kūno, SHALTMIRA priėmė sprendimą – apvyniosime herojų juoda plėvele ir taip sukursime latekso įspūdį.

Privalu paminėti, kad anksčiau profesionalios foto modelio patirties Raulis nėra turėjęs, tačiau to visiškai nesijautė! Prieš objektyvą transvestitas elgėsi kaip įgudusi vilkė, o, anot Marlos SINGER, Raulio bruožai – idealūs. Ypač jo išraiškingos ausys!

Raulis Mammadli
Raulis Mammadli
Marlos Singer nuotrauka. Stilius Shaltmiros

Ką gi, panašu, kad vienas slapčiausių Raulio norų – tapti pramogų verslo pažiba – po truputėlį materializuojasi. Žmonės ne tik apie jį kalba ir rašo, tačiau ir kviečia į prestižinius Lietuvos mados renginius! Raulis Mammadli pateko į kovo 21-23 dienomis vyksiančią „Mados infekciją” ir yra pasiruošęs užkariauti podiumą!

Gerai informuoti „Panelės” šaltiniai užtikrintai sako, kad jį dalyvauti asmeniškai pakvietė „Mados infekcijos” veidas Renata Mikailionytė. Tai bent įvertinimas, ką?
Štai toks tas kol kas be galo sėkmingas, Lietuvą stipriau nei daugelis grynakraujų lietuvių mylintis Azerbaidžanietis Raulis Mammadli. Nereali fotosesija bei nuoširdus, šokiruojantis ir tikrą jausmų asorti sukeliantis interviu apie tai, ką veikia jo tėvai, ką mąsto apie jo gyvenimo būdą, kuo jis yra susijęs su nafta ir dar begalė įdomių faktų, – kovo mėnesio žurnale „Panelė”!!!

Mano išsaugoti straipsniai