JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Saldumynų dieta: valgyk ledus ir lieknėk!

Saldumynų dieta: valgyk ledus ir lieknėk!

Kas gali būti geriau nei visą dieną smaguriauti ir vis tiek džiaugtis gražia figūra. Los Andžele įsikūrusi ledų parduotuvė sugalvojo kaip tai galima suderinti: svorį mesti siūloma keturias dienas valgant tik ledus.

Kasdien galima suvalgyti apie 2,5 kilogramo ledų su įvairiais priedais. Svarbu, kad ledai nebūtų riebūs – geriau šaldytas jogurtas ar šerbetas ir suvartotų kalorijų skaičius neviršytų 1200. Visas dienas galima gerti tik negazuoto vandens.

Ši dieta, pasak jos kūrėjų, turėtų išvalyti organizmą nuo šlakų ir patenkintų saldumynų poreikį. Dietą jau išbandę amerikiečiai tvirtina, kad per keturias dienas galima numesti iki 3 kilogramų svorio.

Valgiaraštis kiekvienai dienai:

Pusryčiai: šaldytas kokosinis jogurtas, pagardintas šlakeliu natūralaus medaus.

Užkandis: apelsinų arba greipfrutų šerbetas.

Pietūs: juodojo šokolado ledai pagardinti Himalajų druska. Kakavoje gausi antioksidantų (gerai odai), o druska stimuliuoja skydliaukę/

Užkandis: žvaigždžių mėgstamas kokteilis: 2 šaukštai citrinų sulčių, 2 šaukštai klevų sirupo, viena dešimtoji arbatinio šaukštelio maltų Kajeno pipirų ir 300 ml vandens.

Vakarienė: lieso pieno ledai, pagardinti natūraliu medumi, cinamonu ir žiedadulkėmis. Pagardų derinys gerina virškinimą ir skatina medžiagų apykaitą.

Tačiau mitybos specialistai tokią dietą tikrai pasmerktų – organizmui reikia įvairių medžiagų, vien ledais misti, kad ir tik keturias dienas, tačiau nėra naudinga.

Mano išsaugoti straipsniai