JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Victoria's Secret“ modelis Gisele Bündchen atskleidė neįprastą plaukų priežiūros paslaptį

„Victoria’s Secret“ modelis Gisele Bündchen atskleidė neįprastą plaukų priežiūros paslaptį

Buvusi aktoriaus Leonardo Dicaprio mergina ir ilgametis „Victoria’s Secret“ modelis Gisele Bündchen tikrai gali pasigirti išpuoselėtais plaukais.

Tačiau paklausta, kokia didžiausia jos tobulos šukuosenos paslaptis, ji prisipažino, kad plaukams skiria tiek mažai dėmesio, kad net plaukų šepečio neturi. Žinoma, dažniausiai Gisele plaukus fotosesijoms šukuoja profesionalūs plaukų stilistai, todėl kasdienai ji renkasi kuo paprastesnes ir mažai priežiūros reikalaujančias šukuosenas.

Gisele, saugodama plaukus nuo išsausėjimo, retai naudoja plaukų džiovintuvą ir leidžia plaukams išdžiūti natūraliai. Kadangi jos plaukai linkę banguotis, ji nebando jų tramdyti ir džiaugiasi natūraliu įvaizdžiu.

Gisele Bündchen
Gisele Bündchen
Vida Press

Nori ir tu susikurti nerūpestingą Gisele Bündchen šukuoseną? Plaukus plauk vakare ir džiovink natūraliai. Prieš eidama gulti dar drėgnus susuk į mažus kuodelius ar supink į kelias kasas. Ryte plaukus išleisk ir perbrauk per juos keliais lašais plaukų serumo ar aliejaus. Netramdyk savo garbanotų ar pūstų plaukų, daug apimties turinčios šukuosenos šį sezoną – itin madingos!

Mano išsaugoti straipsniai