JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tobuliausia figūra atrasta? Dėl 90 - 60 - 90 matmenų jauna rusaitė lieja devintą prakaitą (FOTO)

Tobuliausia figūra atrasta? Dėl 90 – 60 – 90 matmenų jauna rusaitė lieja devintą prakaitą (FOTO)

Iš Rusijos kilusi ir milijoninę sekėjų armiją Instagram tinkle turintis modelis 23 m. Sveta Bilyalova prieš keletą mėnesio po viena socialiniame tinkle paviešinta nuotrauka pakomentavo: „Ką tik pasimatavau, mano matmenys idealūs – 90 – 60 – 90“ ! Džiugesingą merginos komentarą palydėjo susižavėjimo šūksniai.

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame karaliauja greito maisto restoranai, kepyklėlės ant kiekvieno maisto kampo ir gazuotų gėrimų mada, sunkoka išlaikyti tobulą figūrą. Žinoma, Svetos paslaptis – intensyvus sportinis grafikas, mat jaunoji fitneso guru ne tik tobulina kūno linkius sporto salėje, bet dar ir bėgioja bei užsiima aeorobika gryname ore. Liauną figūrą jai taip pat padeda išlaikyti griežta mityba, mergina atsisako pusfabrikačių, dažnai geria vandenį, o į mėsainių pusę net nežiūri. Instagram modeliu save vadinanti mergina daug keliauja, tačiau net ir kelionėse neužmiršta pasportuoti. „Kelionės yra skirtos ne atsipalaidavimui, o svečių šalių tyrinėjimui. Man nesinori grįžti į namus priaugus nemažai svorio ir vėl iš naujo bandyti susigrąžinti buvusią figūrą. Leidžiu sau kelias dienas patinginiauti, o tuomet vėl pradedu sportuoti“, – štai kaip apie mitybą bei fizinę veiklą kelionių metu atsiliepia rusaitė.

Mergina tikina, jog išlaikyti idealius kūno matmenis nėra lengva. Juk aplinkui tiek pagundų! Tiesa, mergina visiškai nevartoja alkoholinių gėrimų, todėl nedalyvauja vakarėliuose, o penktadienio vakarus mieliau leidžia sporto salėje nei naktiniuose klubuose. Anot Svetos, vakarėliai iki paryčių tėra laiko švaistymas, o gera savijauta ir nepriekaištingos kūno formos jai yra kur kas svarbesnis prioritetas nei šėlsmas su draugais. Tiesa, iš prigimties Sveta itin liekna, todėl nuo pat paauglystės mergina sportuodama siekė ne sumažinti kūno masę, o ją padidinti bei sutvirtinti raumenyną.

Naivu manyti, jog tokios kūno formos ir idealūs matmenys yra gamtos dovana. Tai ilgo, galbūt net sekinančio, linksmybes verčiančio pamiršti darbo vaisius, kuriuo taip didžiuojasi šis Instagram modelis. Peržiūrėjusi rusaitės nuotraukas tikrai trokšti įgyvendinti per vasarą taip ir nepasiektus sportinius tikslus. Juk naujas sezonas, nauja pradžia – gal pagaliau pradedėsime gyventi sveikiau bei aktyviau?

The spring is coming in Moscow and the bears will come out of hibernation and soon gonna walk on the Red Square and ride on unicycles🤗 костюмчиииик @only__4__you 🦄 by @likekate_ 💕

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Mar 9, 2017 at 8:45am PST

Yep, Pocahontas

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Apr 20, 2016 at 1:32pm PDT

🐎

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Mar 30, 2016 at 2:21am PDT

Yes yes I know. My haters look better than me

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Dec 5, 2015 at 8:14am PST

My night time gym session… And what are you doing this evening?)

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Apr 14, 2015 at 12:30pm PDT

💚🚲

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on May 22, 2013 at 2:31am PDT

After morning run with my @womensbest 😋#womensbest

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Jul 29, 2017 at 8:30am PDT

Thank u stranger for great photo🤳🏽🍆

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Jul 31, 2017 at 11:23am PDT

Back to my work outs in Moscow @womensbest helping me💕 #womensbest

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on Jun 15, 2017 at 9:16am PDT

Mano išsaugoti straipsniai