JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Lucy Hale atrastas būdas nuo spuogelių bus veiksmingas ir tau

Lucy Hale atrastas būdas nuo spuogelių bus veiksmingas ir tau

Nors serialo Pretty Little Liars žvaigždės Lucy Hale oda atrodo tarsi šilkinė, aktorė ne viename interviu pabrėžė, jog ji geba puikiai maskuoti odos trūkumus makiažu, todėl niekas net neįtartų, jog žvaigždė susiduria su odos problemomis.

Lucy taip pat artimos odos problemos – 27 m. aktorė ketverius metus kovojo su iškiliais spuogeliais. Mergina išbandė viską – brangias kosmetologines paslaugas, garsių firmų veido priežiūros priemones, tačiau geriausiai jai tiko būdas, kurį Lucy atrado pati.

Nors garsiausi pasaulio dermatologai šią tiesą į dienos šviesą yra ištraukę jau senokai, daugelis iš mūsų ją vis pamiršta. Tai – dvigubas veido prausimas, kurį propaguoja ir pati Lucy. Anot merginos, svarbiausia, norint turėti gražią odą, yra pašalinti odos nešvarumus ir makiažo likučius, todėl ji kiekvieną vakarą du kartus atlieka veido prausimą. Žinoma, vėliau nepamiršdama veido odos sudrėkinti.

Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press

Lucy teigia, jog tokiu būdu oda neužsiteršia ir yra apsaugoma nuo galimų bakterijų bei infekcijų. Jei tu iki šiol veidą prausi tik vieną kartą, pasikliauk Lucy patarimu ir kiek atidžiau pažvelk į veido priežiūrą. Anot Lucy, jei mergina susiduria su veido odos problemomis, blogiausia, ką ji gali padaryti, yra nuleisti rankas ir nepaisyti atidžios odos priežiūros.

Mano išsaugoti straipsniai