JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 neįprasti metodai

6 neįprasti metodai, padedantys paauginti plaukus vos per 2 savaites

Vasaros sezonu daugeliui iš mūsų norisi pasidžiaugti ilgesniais plaukais. Norint pasipuošti ilgesnių plaukų šukuosena, galima išbandyti ir nestandartinius plaukų auginimo būdus – tokius, kaip šie. Kaip tikina juos išbandžiusios, jie plaukus paaugina vos per keletą savaičių.

Naudokite svogūnų sultis. Teigiama, jog svogūnų sultys – tikra plaukų auginimo bomba, tereikia tik žinoti keletą receptų, kaip svogūnų sultis paversti efektyvia plaukų auginimo priemone. Raudonieji svogūnai tinka geriausiai, nes jie dar ir suteikia plaukams išskirtinio blizgesio. Ką reikia padaryti? Perpjovus mėlynąjį svogūną pusiau išspauskite iš jo sultis įprasta sulčiaspaude. Į sultis dar įdėkite valgomą šaukštą medaus ir gerai išmaišykite. Gauta mase ištepkite tiek plaukų šaknis, tiek galiukus, jog masė efektyviau įsiskverbtų į tavo plaukus. Po dvidešimties minučių masę nuplaukite.

Raudonieji svogūnai
Raudonieji svogūnai
Shutterstock nuotr.

Šukuokite plaukus taip, lyg jie būtų verpti iš aukso. Nuolatinis grubus šukavimas gali pakenkti jūsų plaukams. Profesionalai tvirtina, kad jeigu šukuojate drėgnus plaukus, pradėkite tai daryti nuo apačios ir eikite į viršų, nors instinktyviai visada norisi tai daryti nuo galvos žemyn. Pastaruoju atveju nedideli plaukų susiraizgymai virsta dideliu kaltūnu, dėl ko galite netekti nemažo kiekio plaukų.

Įmaišykite į plaukų priežiūros priemonę aštriųjų kajeno pipirų. Kajeno pipirai skatina kraujo cirkuliaciją, o tai gali pagelbėti norint užsiauginti plaukus. Jie turi specifinį kvapą, bet ko dėl grožio nepadarysi? Šiuo metu daugelis žvaigždžių eina iš proto dėl kajeno pipirų teikiamos naudos plaukams.

Šiek tiek pagulėkite aukštyn galva. Šis metodas gal ir ne pats saugiausias, tačiau kai kurių teigimu efektyvus. Viskas dėl kraujo cirkuliacijos, kuri palenkus galvą į apačią paspartėja. Taip skatinamas plaukų augimas. Vis dėlto atminkite, jog ilgą laiką gulėti galva žemyn ilgą negalima – sutrikdysite sveikatą.

Masažuokite pirštus. Pasirodo, kasdieninis pirštų masažavimas 10 – 15 minučių gali pailginti plaukus vos per savaitę! Bent jau taip teigia kai kurie plaukų ekspertai. Rankų pirštų galiukuose esantys nervai veikia plaukų augimą, todėl jų stimuliavimas gali padėti augti plaukams.

Rankos
Rankos
Shutterstock nuotr.

Ricinos aliejaus galia. Nakčiai ištepkite plaukus ricinos aliejumi. Šis aliejus plaukus veikia iš tiesų stebuklingai. Viskas labai paprasta: masažuojamaisiais judesiais prieš miegą įtrinkite ricinų aliejaus į plaukus ir palikite nakčiai. Kitą rytą įprastu būdu plaukus trinkite su šampūnu ir kondicionieriumi.

Mano išsaugoti straipsniai