JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 patarimai

5 patarimai, kaip susikurti natūralų grožį pabrėžiantį prancūzišką makiažą

Makiažo pasaulyje terminas „French girl look“ reiškia itin natūraliai atrodantį makiažą, kurio akcentu tampa raudonos lūpos arba skystu akių kontūru apvestos akys.

Tipiškas jaunos prancūzės įvaizdis – lengvai susivėlę plaukai lyg ką tik atsikėlus iš lovos, aristokratiškai balta lygi oda ir nematomas makiažas. Žinoma, nevalia pamiršti pavydėtino pasitikėjimo savimi, stilingų kokybiškų drabužių ir gebėjimo flirtuoti… Tačiau šįkart kalbėsime apie prancūzių makiažą.

Oda

Kadangi dabar žiema, metas pamiršti paplūdimyje įrudusią odą ir grįžti prie natūralaus veido odos atspalvio. Prancūzės vertina natūralumą ir sugeba puikiai pabrėžti savo gražiausius bruožus bei meistriškai užmaskuoti trūkumus.

Oda
Oda
Shutterstock nuotr.

Prancūzės žino – turint puikią veido odą veido tikrai nebūtina apkrauti makiažu. Išpuoselėta veido oda – prancūzių rūpestis numeris vienas. Gerus odos priežiūros įpročius jos perima iš savo mamų, kurios sugeba stebuklingai ilgai nesenti ir puikuotis lygia jaunatviška oda. Paslaptis? Labai saikingas makiažo naudojimas. Tikra prancūzė niekuomet neslėps savo veido po storu pudros sluoksniu. Ji geriau nusipirks prabangų veido kremą, nei teps ant odos kelis sluoksnius maskavimo priemonių. Ir prancūzės visiškai teisios – daug svarbiau turėti gerą pamatą (prižiūrėtą odą) negu visą kalną dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Akys

Koketiškos prancūzės žino, kad niekas taip gerai neprabrėžia žvilgsnio kaip „katės akių“ makiažas, sukurtas naudojant skystą akių kontūrą. Šis makiažas reikalauja kantrybės ir įgūdžių, tačiau rezultatas tikrai vertas visų pastangų! Esi tokio makiažo naujokė? Tuomet rinkis skysto kontūro pieštuką su flomasterį primenančiu antgaliu – tokiu lengviau suvaldyti brėžiamą liniją ir paprasčiau paryškinti akis.

Akys
Akys
Shutterstock nuotr.

Lūpos

Kiekviena save gerbianti prancūzė rankinėje visuomet turės raudoną lūpdažį. Dieną ji jį naudos tik atspalviui suteikti (lūpdažiu reikia ne braukti per lūpas, o švelniai jas spaudyti, taip suteikiamas labai neryškus atspalvis), o štai vakare jos lūpos spindės kraujo raudonumu. Labai svarbu nepadauginti kitų makiažo priemonių, nes toks įvaizdis atrodys vulgariai ir sendins. 

Lūpos
Lūpos
Shutterstock nuotr.

Skruostai

Kad neatrodytų išblyškusios, prancūzės labai saikingai naudoja skaistalus. Nežinai, kaip išsirinkti sau tinkamiausią atspalvį? Jei tavo veido oda – šalto atspalvio, rinkis rožinius tonus, jei šilto – rusvus, persikinius.

Skruostai
Skruostai
Shutterstock nuotr.

Kvepalai

Sakysite, kad kvapas – ne makiažo priemonė? Žinoma, tačiau kvepalai gali daryti tikrus stebuklus: tinkamas kvapas pakels nuotaiką, suteiks pasitikėjimo savimi, paliks malonų prisiminimą naujai sutiktiesiems. Prancūzės žino kvepalų galią, todėl nuo mažų dienų „skolinasi“ mamų kvepalus, kad galėtų bent truputį apgaubti save moteriškąja paslaptimi.

Jos vengia madingų kvapų, geriausia – klasikiniai, tačiau tik tokie, kurie po ilgų svarstymų visgi rado vietą prancūzės kosmetinėje. Būtent geri kvepalai ir suteikia tą „je ne sais quoi“ (nežinia ko – pranc.k.) efektą, kurio ir apibūdinamas neapčiuopiamas prancūzių patrauklumas. 

Mano išsaugoti straipsniai