JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Galbūt labiau nei įprastai kišitės į antrosios pusės, vaikų reikalus, primesite savo valią ir nuomonę. Tuo tik provokuosite nesantaiką.

JAUTIS. Nelabai maloni diena. Gali pristigti racionalaus požiūrio, gebėjimo realiai įvertinti savo galimybes. Jeigu pyksite dėl jūsų planų suvaržymų, perspėjimų, tai būsite neteisūs – šis metas išties nepasižymi saugumu.

DVYNIAI. Teks nelengvai plušėti, jeigu dirbate darbą, susijusį su informacijos gavimu ar pateikimu, reklama, mokslu, transportu, komunikacijomis. Tikrinkite faktus, nes ne viskas atitiks tiesą. Kelyje, prie vairo būkite itin atidūs.

VĖŽYS. Regis, turėsite rūpesčių, susijusių su nekilnojamuoju turtu, indėliais, mokesčiais, atsiskaitymais, verslu ir pan. Labai svarbu žmogiškai šiltai bendrauti su aplinkiniais, net jei tai būtų sunku.

LIŪTAS. Diena nebus maloni. Nepatartina spręsti rimtų problemų, rizikuoti. Gali padaugėti konfliktų su vyresnio amžiaus ar konservatyviais žmonėmis, arba problemų per juos.

MERGELĖ. Jums stigs geros nuotaikos, o tai sąlygos įvairius nesklandumus. Gali paūmėti sveikatos sutrikimas. Būtų gerai atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienatvėje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali kilti kliūčių, jeigu mėginate realizuoti projektą. Pažįstamas asmuo tarsi ir siūlysis jums padėti, tačiau kai ko jis panorės mainais. Vargu ar tai būtų jums naudinga.

SKORPIONAS. Šiandien jus vargins prisiimti įsipareigojimai, atsakomybė. Dėl nustatytų pažeidimų gali kilti problemų. Tarpusavio supratimas ir susikalbėjimas tarp kartų pagal amžių, tarp frakcijų pagal požiūrį bus beveik neįmanomas.

ŠAULYS. Smagesnė ir produktyvesnė bus pirmoji dienos pusė, todėl neatidėkite vakarui nei intelektinio, nei fizinio darbo. Gali kilti abejonių, susijusių su numatoma kelione. Saugokite sveikatą. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, nesugebėsite ramiai susitaikyti su oponuojančiųjų nuomone, pažiūromis. Tikėtina ir asmeninių santykių krizė. Būtina kontroliuoti emocijas ir girdėti, suprasti kitus bei juos gerbti.

VANDENIS. Būsite dirglūs, nedraugiški. Kuo labiau artės vakaras, tuo šaltesnės darysis jūsų ir pašnekovų širdys. Turbūt daugės abejonių, susijusių su jausmais, įsipareigojimu kitam žmogui.

ŽUVYS. Šiandien nelengva bus susidoroti su tais darbais, kur reikia kruopštumo, susikaupimo. Gali būti, kad nerimauti privers ir sveikatos reikalai. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo.

Mano išsaugoti straipsniai